ML 240l V2 alınır mı?

Paytak Penguen

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar.
Wraith Prism ile Ryzen 5 5600X kullanıyorum.
Soğutucu sesinden rahatsız oldum. Oyunlarda 75 derece civarında çalışıyor.
Sizce Gaming gecesinden 750 TL civarına düşerse bu sıvı soğutma alınır mı?
Hava soğutma da olabilir ama kaba duracakları için pek istemiyorum. Sessiz olması tercihim.
Ayrıca daha önce sıvı soğutma kullanmadım. Bakım istiyor mu? Sıkıntı çıkarıyor mu? Bilenler yardımcı olabilirse sevinirim.

Şu an bu fiyatlarda zaten ama bu da sesli çalışıyor haberiniz olsun.

Detaylı araştırmamıştım, doğrudur.
Fanlar sanırım biraz kötüymüş. Fanları değiştirsem sorun çözülür mü, yoksa sorun pompada mı acaba?
Önermem. Zaten sessiz istiyorsanız uzak durun. Ben o bütçede bunu öneririm:
@BerkayZ87 hocam siz ne önerirsiniz?
Sıvı soğutmanın içerisinde sıvı olduğu için böyle markalardan uzak durmak istiyorum açıkcası. CM garanti de veriyormuş o konuda sanırım. Bunda var mı öyle bir şey?

Sıvı soğutmanın içerisinde sıvı olduğu için böyle markalardan uzak durmak istiyorum açıkcası. CM garanti de veriyormuş o konuda sanırım. Bunda var mı öyle bir şey?
Benim garanti hakkında pek bir bilgim yok. Daha çok performans ile ilgileniyorum. @BerkayZ87 hocam bu işin ehlidir.

Detaylı araştırmamıştım, doğrudur.
Fanlar sanırım biraz kötüymüş. Fanları değiştirsem sorun çözülür mü, yoksa sorun pompada mı acaba?

ID-Cooling iyi markadır hocam. Veriyordur muhtemelen garanti.

Benim garanti hakkında pek bir bilgim yok. Daha çok performans ile ilgileniyorum. @BerkayZ87 hocam bu işin ehlidir.
Peki bu konuda H100X nasıldır? 800-900'e düşse alınır mı?
Olabildiğince düşük bütçe ile halletmek istiyorum bu işi, 800 TL'yi geçmesin gibi.
Küçük ama iyi/sessiz bir hava soğutma da tercih edebilirim.
Kasam da 4000D Airflow, ekleyeyim.

ML 240l V2 modelini almanızı pek önermem. Sıvı soğutma istiyorsanız üsste paylaşılan sıvı soğutucuya, hava soğutucu istiyorsanız paylaştığım ürüne bakabilirsiniz.

ML 240l V2 modelini almanızı pek önermem. Sıvı soğutma istiyorsanız üsste paylaşılan sıvı soğutucuya, hava soğutucu istiyorsanız paylaştığım ürüne bakabilirsiniz.

Hocam peki bu soğutmanın fanları 12 mm, fazla büyük değil mi?
Dediğim gibi, çok büyük bir şey istemiyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı