Elektronik MLD 1TB M300 899 TL

Marka zaten sağlam.
Dram yok diye biliyorum mesela bu modelde. Asla tercih etmezdim. Depolama için tercih edilebilir belki ama şahsi olarak tercih edeceğim bir marka değil. 300TL artık şu devirde kimseyi öldürmez o yüzden aradaki fark verilip daha bilindik markalara yönelmek bence daha mantıklı.

DRAM yok diye biliyorum mesela bu modelde. Asla tercih etmezdim. Depolama için tercih edilebilir belki ama şahsi olarak tercih edeceğim bir marka değil. 300TL artık şu devirde kimseyi öldürmez o yüzden aradaki fark verilip daha bilindik markalara yönelmek bence daha mantıklı.

300TL diye bakmayın işe. SSD'nin üzerine %30 daha fazla bütçe koyuyorsunuz. Öcü gibi kaçılacak SSD değil. Kendim 500GB modelini kullanıyorum yaklaşık 1,5 yıldır ve hala sıkıntısız(Windows kurulu).Ancak bir exgeria G2 değil.

300TL diye bakmayın işe. SSD'nin üzerine %30 daha fazla bütçe koyuyorsunuz. Öcü gibi kaçılacak SSD değil. Kendim 500GB modelini kullanıyorum yaklaşık 1,5 yıldır ve hala sıkıntısız(Windows kurulu).ancak bir exgeria G2 değil.
Ha tabii siz bizzat kullanıp test etmiş biri olarak bunları söylüyorsanız çok da bir şey söylememe gerek yok o zaman.

300TL diye bakmayın işe. SSD'nin üzerine %30 daha fazla bütçe koyuyorsunuz. Öcü gibi kaçılacak SSD değil. Kendim 500GB modelini kullanıyorum yaklaşık 1,5 yıldır ve hala sıkıntısız(Windows kurulu).Ancak bir exgeria G2 değil.
Bu yeni türeyen Goodram markası hakkında düşünceniz var mı hocam? Mesela o da bana hiç güven veren bir marka değil. :D

Geri
Yukarı