MLD SSD alınır mı?

uAslan

Kilopat
Daha fazla  
Anakart
MSI Z370 sli plus
İtopya'da böyle bir ürün var fiyatı gayet uygun ama markayı hiç duymadım. O yüzden fikirlerinizi almak istedim. Üründe 3300 mb/s gibi bilgiler var ama birkaç inceleme videosunda hızları 2000 mb/s gibi hızlar ölçülmüş. Bana bu hızlarda yeter ama markaya güvenemedim pişman olmak istemiyorum fikirlerinizi bekliyorum.
https://www.itopya.com/mld-m300-1tb-nvme-2280-gen3x4-m2-ssd-3300mb-okuma-3100mb-yazma_u56

Ben de merak ediyorum ek depolama için almak istiyorum.

Hız konusunda üzer mi fiyatı onunda cidden güzel.
7200 rpm 256 mb bana iyi gibi geldi ama tabi daha iyi bilenlerin fikrini almak daha sağlıklı olur
Fikirleriniz için teşekkür ederim mld almadım samsung evo plus 1tb alacağım ancak bir konuda daha fikrinize ihtiyacım var. BF2042 gibi güncel ve online oyunları m2 ssd ye yüklemeyi düşünüyorum açılış ekranları vs hızlanması adına. Sorum şu: bu tarz oyunları yükleyip oynadığımda ısınmadan dolayı sıkıntı yaşarmıyım birkaç yerde oyunlarda m2 ssd nin soğutucusu olmadığından ısındığı şeklinde şeyler gördümde.

Son düzenleme:
Dün çok kararsız kalarak İtopya'dan MLD M500 Ultra 1tb aldım. Site üzerinde değer olarak; okuma hızı 7400mbt, yazma hızı 4700mbt gözüküyordu. Bu değerlere ulaşmayacağını biliyordum ama beklediğim kadar kötü çıkmadı sonuç.
MLD diğer markalara göre oldukça ucuz, tabii kullanım ömrü olarak ne kadar gider bilemem bunu deneyip göreceğim ancak benim gibi windows ya da oyun için alıyorsanız hızın 5000 ya da 7000 olması 1 saniye bile fark ettirmiyor o yüzden o kısma çok takılmazsanız fiyatı sebebiyle tavsiye ederim. Değerleri görsel olarak koyuyorum

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-26_202407689.png
    resim_2023-10-26_202407689.png
    29,9 KB · Görüntüleme: 36
Dün çok kararsız kalarak İtopya'dan MLD M500 Ultra 1tb aldım. Site üzerinde değer olarak; okuma hızı 7400mbt, yazma hızı 4700mbt gözüküyordu. Bu değerlere ulaşmayacağını biliyordum ama beklediğim kadar kötü çıkmadı sonuç.
MLD diğer markalara göre oldukça ucuz, tabii kullanım ömrü olarak ne kadar gider bilemem bunu deneyip göreceğim ancak benim gibi windows ya da oyun için alıyorsanız hızın 5000 ya da 7000 olması 1 saniye bile fark ettirmiyor o yüzden o kısma çok takılmazsanız fiyatı sebebiyle tavsiye ederim. Değerleri görsel olarak koyuyorum
Hayırlı olsun hocam. Bir kaç aylık deneyimini paylaşırsan iyi olur, kimsenin tam bir fikri yok bu ürün hakkında.

Yeni konular

Geri
Yukarı