MMMORPG tarzı Hack and Slash oyun tavsiyesi

koXahar

Decapat
Arkadaşlar, çok uzun zaman önceden beri MMORPG oyuncusuyum fakat güzel MMORPG kalmadığından güzel olanların da yerel veya Avrupa sunucuları açılmadığından oynayamıyorum. Haliyle o tarz oyunları oynama isteğim azalmıyor. Sizden isteğim Online olmasına gerek yok fakat MMORPG'lerdeki gibi mobları kesip exp kazanalım gelişelim veya daha ileriki moblara gidelim. Gelişmeli itemli falan olsa tabii daha iyi olur ama öyle oyun olduğunu sanmadığımdan hack and slash tarzı olabilir.

Not: Darksiders önermeyiniz, oynadım.
Not 2: Eğer tam anlamak için yoğun ingilizce istiyorsa türkçe yaması varsa piyasada (ücretli yamalar dahil) olur.

Black Desert sabahtan akşama kadar mob kesebilirsin :D. Oyunun gelişme sistemi güzel, bazen mob kesme işini abartman gerekebiliyor ama güzel oyundur kendisi çok zaman istediği için bırakmıştım. Oyun P2W değil.

@koXahar Ücretli olarak DC Universe Online(oyunun kendisi ücretsiz) önerebilirim güzel bir süper kahraman oyunudur ama DLC'ler olmadan gelişemezsiniz.

P2W olarak Aion(ücretsiz oyun) önerebilirim. Blade And Soul(ücretsiz) kendisi güzel oyundur fakat her MMORPG gibi çok vakit yediği için onuda bıraktım.

Son olarak Lost Ark(ücretisiz) tavsiye ederim şu anda Rusya'da oynanabiliyor VPN ile ping değerleride o kadar abartı olmuyor.

Conqueror's Blade'de general oluyorsunuz kendinizi ve ordunuzu geliştiriyorsunuz PVP oyunudur, PVE tarafını hiç görmedim.

KurtzPel anime seviyorsanız kendisi güzel grafiklere sahip bir anime oyunudur ağırlık olarak PVP vardır fakat boss savaşlarınada katılabilirsiniz ve oynaması çokta zor değildir.

School Of Dragons kendisi Berk'in Ejderha Binicileri filminin oyunudur çok uzun süre oynamadım ama ejderha eğitmeyi sevenler için güzel bir oyundur daha çok train üstüne kuruludur.

Warframe bu oyuna MMORPG diyemem fakat kendisi sıfır P2W ile benim gönlümde taht kurmuş bir oyundur. Oyun içi mekanikleri, özgün olarak karakterlerinizin modlarını yapmanız daha nicesi kesinlikle tavsiye ederim.

Bunların dışında oyunlar söyleyeceğim fakat kendilerini diğerleri kadar uzun süre oynamadığım için yorum yapamıyacağım biraz araştırma ile güzel olanları bulabilirsiniz. ArcheAge, Destiny 2, Revelation Online, Riders Of Icarus, Skyforge, SoulWorker.

Son düzenleme:
@koXahar Ücretli olarak DC Universe Online(Oyunun kendisi ücretsiz) önerebilirim güzel bir süper kahraman oyunudur ama DLC'ler olmadan gelişemezsiniz.

P2W olarak Aion(Ücretsiz oyun) önerebilirim. Blade And Soul(Ücretsiz) kendisi güzel oyundur fakat her MMORPG gibi çok vakit yediği için onuda bıraktım.

Son olarak Lost Ark(Ücretisiz) tavsiye ederim şu anda Rusya'da oynanabiliyor VPN ile ping değerleride o kadar abartı olmuyor.
Dediğiniz oyunlara hakimim lost arkı uzun zaman bekledim yanlış anlaşılmış sanırım MMORPG aramıyorum. MMORPG gibi gelişmeli vesaire bir hack and slash arıyorum.

Geri
Yukarı