MMORPG oyun önerisi

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Şu sıralar MMORPG oyun isteğim arttı ancak genel olarak hepsi P2W diye biliyorum. Özellikle Knight Online, Rise Online, Metin2 tarzı en azından minimum düzeyde P2W olan oyuncusu fazla olan bir oyun öneriniz var mı?

P2W olmayan ve kitlesi sağlam, yardımsever olan tek MMO WoW, gerisi hikaye. Al keyfine bak.
Base Edition'u alman yeterli. Oynamak için aylık abonelik şart. abonelik ile hem Retail hem classic / wotlk oynayabilirsin.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

P2W olmayan ve kitlesi sağlam, yardımsever olan tek MMO WoW, gerisi hikaye. Al keyfine bak.
Base Edition'u alman yeterli. Oynamak için aylık abonelik şart. abonelik ile hem Retail hem classic / wotlk oynayabilirsin.

Eki Görüntüle 2154708

Eki Görüntüle 2154713
Oyunu öğrenmesi ve dil konusunda iletişim sıkıntısı yaşayacağım için biraz çekiniyorum WoW konusunda. Bu konudaki tavsiyeleriniz nedir?

GW2 ve FFXIV Online tavsiye edebilirim.
Onların oyuncu kitlesinin az olduğunu duymuştum, bu yüzden pek dikkatimi çekmediler.

Oyunu öğrenmesi ve dil konusunda iletişim sıkıntısı yaşayacağım için biraz çekiniyorum WoW konusunda. Bu konudaki tavsiyeleriniz nedir?

Oynadıkça öğrenirsiniz zamanla oturur. Yüzlerce Türkçe rehber var zaten. Ek olarak biraz ingilizce biliyorsanız iletişim kurmakta çok zorlanmazsınız. Türkçe dil için addon var, aslında oyunda bir sürü addon var mod gibi düşünün, Curse Forge üzerinden ekliyorsunuz direkt oyuna entegre oluyor.

Oynadıkça öğrenirsiniz zamanla oturur. Yüzlerce Türkçe rehber var zaten. Ek olarak biraz ingilizce biliyorsanız iletişim kurmakta çok zorlanmazsınız. Türkçe dil için addon var, aslında oyunda bir sürü addon var mod gibi düşünün, Curse Forge üzerinden ekliyorsunuz direkt oyuna entegre oluyor.
Bunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu. Peki oyunu oynayarak aylık aboneliği satın alabiliyoruz diye duymuştum bu doğru mu?

Bende solo oynayabileceğim bir MMORPG arıyorum. Albion Online öneririm P2W değil fakat solo oynaması zor.
Albion'un oyuncusu az olduğu için başlamak istememiştim.

Bunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu. Peki oyunu oynayarak aylık aboneliği satın alabiliyoruz diye duymuştum bu doğru mu?

Albion'un oyuncusu az olduğu için başlamak istememiştim.

Albion Online'ye yakında Avrupa serveri açılacak ve Türkçe dil desteği gelecek. Oyunu telefonundan oynayan bile var oyuncu sayısı bence az değil.

Oyun içi Gold kasabilirsiniz ama kasması kolay değil, iyi farm yapmanız lazım. Kastığınız goldla token alıyorsunuz, token ile ister abonelik alın ister battle.net üzerinde harcayın.

Oyun içi Gold kasabilirsiniz ama kasması kolay değil, iyi farm yapmanız lazım. Kastığınız goldla token alıyorsunuz, token ile ister abonelik alın ister battle.net üzerinde harcayın.
Günde 3 4 saat oynayarak elde edilebileceğini sanmıyorum, benim kafamda akşamları işten gelince kafa dağıtmak için hesap kasmak var.

Geri
Yukarı