MMORPG oyun önerisi

Oyunu detayıyla öğrenirseniz çıkarabilirsiniz. Aylık 200 ₺ çok bir para değil bence keyif almaya bakın.
Muhtemelen öyle yapacağım. Peki WoW için önerebileceğiniz öğretici bir kanal var mı?
Şahsen ben o parayı vererek milletin önüne geçmek isterim gerekirse aylık 500 olsun. Böyle verince boşa vermiş gibi oluyor
Ama global bir MMORPG oyunda siz 200 TL verip de yükseldiğinizi sanıyorken rakibiniz 20 dolar verip sizin 5 kat daha üstünüze çıkabilir, bu şekilde P2W olmayan oyunlara ayda 200 TL vermek çok daha makul ve mantıklı.

Şahsen ben o parayı vererek milletin önüne geçmek isterim gerekirse aylık 500 olsun. Böyle verince boşa vermiş gibi oluyor.

O 200 ₺ abonelik için, oyunu oynamak isteyen herkes bu parayı veriyor. Milletin önüne geçmek istiyorsanız Rise, Knight Online gibi oyunlara bakacaksınız ( ömrüm Knight Online ile geçti ) ama onların da önüne geçeceğinizi pek sanmıyorum. 50 yaşında adamlar bir araba parası yatırıp çar diziyor, +9,+10 item set diziyorlar, 2 parti geziyorlar, kesemedikleri adam yok. Dayanmanız ve haliyle keyif almanız imkansız. Farm yapıp para da kasamazsınız zira adam 8 PC açıp slota çöküyor isterseniz milyonluk çar götürün slotu alamazsınız. Hepsi denendi, onaylandı 🙂.

O 200 ₺ abonelik için, oyunu oynamak isteyen herkes bu parayı veriyor. Milletin önüne geçmek istiyorsanız Rise, Knight Online gibi oyunlara bakacaksınız ( ömrüm Knight Online ile geçti ) ama onların da önüne geçeceğinizi pek sanmıyorum. 50 yaşında adamlar bir araba parası yatırıp çar diziyor, +9,+10 item set diziyorlar, 2 parti geziyorlar, kesemedikleri adam yok. Dayanmanız ve haliyle keyif almanız imkansız. Farm yapıp para da kasamazsınız zira adam 8 PC açıp slota çöküyor isterseniz milyonluk çar götürün slotu alamazsınız. Hepsi denendi, onaylandı 🙂.
Kesinlikle bu yüzden tekrardan başlamıyorum. Şu an 24 yaşındayım ve ben KO'da 13'den 18 yaşına kadar hayatımı geçirdim her gün daha da kötüye gitti ve bitirdiler. Artık tamamen paraya ve klanlara dayalı bir oyun haline geldi.

P2W den uzak olmak istiyorsanız WoW tek geçerim. Kitlesi de iyidir.
İndiriyorum denemek şart oldu :)

Onların oyuncu kitlesinin az olduğunu duymuştum, bu yüzden pek dikkatimi çekmediler.
1711829006258.png

kim demiş oyuncusu az diye :) anlık sayı olduğunu unutmayalım.
1711829030328.png

kaldı ki gw2 kendi launcherı da var.

Eski MMORPG'lerden kafamızda hep 200-300k aktif oyuncu kaldığı için bu sayılar insana az gibi gelebiliyor :D
Hocam biraz abartı rakam verdiniz ama dediğiniz gibi eskisi kadar değil. Yeni çıkacak olan Throne And Liberty de var bu arada aklıma geldi şimdi , betası başlayacak yakında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam biraz abartı rakam verdiniz ama dediğiniz gibi eskisi kadar değil. Yeni çıkacak olan Throne And Liberty de var bu arada aklıma geldi şimdi , betası başlayacak yakında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
200 bin fazla bile olsa Metin2 gibi bir oyun 2012 yılında anlık 60 bin oyuncu rekoruna sahipti. USKO'da bu muhtemelen 2 katı kadardır diye düşünüyorum zamanında birileri DC yese de girsek diye az beklememiştik.

Geri
Yukarı