MMORPG oyun önerisi

• Konuyu başlatan GlorfindeI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 7B
G

GlorfindeI

Ziyaretçi
Zamanında çok Shaiya, Metin2 tarzı oyunlar oynamış bir insanım. Özellikle shaiyanın zindan sistemi, açık dünya pvpleri. Kill aldıkça artan rütbe ve buan bağlı olarak gelen stat sistemi. Çok özledim ama geçmişte kaldı. Yok mu şöyle bunlara benzeyen bir MMORPG? BDO denedim sevmedim BladeAndSoul hoşuma gitmişti gibi ama ondada PVP sistemi 5v5 güzel değil ben açık dünya büyük pvpler istiyorum. GuildWars2 buna uygun gibi ama oyun çok karışık. Ortalama değil iyi bir İngilizce istiyor resmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Shaiya benim en çok zaman ayırdığım MMORPG olabilir. Oyunda 60 seviye sınırı varken 51 seviye kadar gelmiştim. Gerçekten PVP sistemi ve zindan sistemi çok güzeldi. Belki de çoğu oyuna böyle bir PVP sistemi getirilirse insanlar keyif alacaktır. PVP sistemi 1-15, 20-30, 1-60 vb. ayrıldığından insanlar uzun süreler ayırmadan 1-15 filan katılarak PVP seri bir şekilde geçebiliyordu. Ama oyun pay to win sistemi abarttığından inanılmaz derecede kan kaybetti. Bu kanı geri toplamak için bir şeyler yapmadılar. Buna teknik sorunları da ekleyebilirim. Güncel sistemlerde iyi çalışmıyor. Bazı yerlerde FPS 20-30 düşebiliyor.

Ben size Shaiya oyunu için topluluk tarafından açılmış PVP sunucularına bakmanızı öneriyorum. Halen keyifli bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Bağlantıdaki youtube kanalını da takip edebilirsin. Genelde MMORPG, MOBA tarzı oyunlar için video içerik üretiyor.
OMT Game

World of warcraft MMORPGlerin babasıdır ve benim en çok zevk aldığım MMORPGdir aynı zamanda, eğer aylık ücret vermek istemezseniz private serverlarına da bakabilirsin.

3. ESO önerisini yapıyor ve kenara çekiliyorum. Combat sistemi olarak Animation Cancel içermesi vs. ile BNS'u andırıyor. Ayrıca Cyrodiil'de Openworld PVP yapabilirsin. Cyrodiil'de primetimeda biraz ping sıkıntısı var ama düzelir sanırım. Ayrıca Dungeonlar, Arenalar, Triallar vs. ile PVE içeriği oldukça zengin bir oyun.

3. ESO önerisini yapıyor ve kenara çekiliyorum. Combat sistemi olarak Animation Cancel içermesi vs. ile BNS'u andırıyor. Ayrıca Cyrodiil'de Openworld PVP yapabilirsin. Cyrodiil'de primetimeda biraz ping sıkıntısı var ama düzelir sanırım. Ayrıca Dungeonlar, Arenalar, Triallar vs. ile PVE içeriği oldukça zengin bir oyun.
Cevaplar için teşekkürler. Elder Scrolls serisi sık sık indirime giriyor. Bir dahaki indirimde alıp deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı