MMORPG Oyun Önerisi

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Şu sıralar baya boş vaktim var. Oyun oynamak istiyorum ama bulamadım. Önerebileceğiniz bir RPG oyun var mı?

Hocam çok yanlış önerilerde bulunuyorsunuz. Android için istiyorum ben oyun önerilerini.

Konu başlığına yazsaydınız keşke bir çok kişi hangi foruma açıldığına pek dikkat etmiyor genelde, çünkü moderatörler yanlış forumlara açılmış konuları da onaylıyor bu da pek dikkat etmememizi sağlıyor. Ek olarak Black Desert Online'ın mobili de var diye biliyorum ben.

Konu başlığına yazsaydınız keşke bir çok kişi hangi foruma açıldığına pek dikkat etmiyor genelde, çünkü moderatörler yanlış forumlara açılmış konuları da onaylıyor bu da pek dikkat etmememizi sağlıyor. Ek olarak Black Desert Online'ın mobili de var diye biliyorum ben.

Haklısın. Neyse artık :)

Kullan kullan, ama üşenme çok güzel geliştirirsin İngilizce'ni. Alışmaya bak, çünkü öğrenebilmek için onlarca değil; binlerce kez bakacaksın :) ben günde onlarca kez bakıyorum.

Google size bir öneri yapıyor, bence bir deneyin.
Bu arada başlıkta veya mesajınıza android için istediğinizi belirtin. İnsanlar buraya WOW da yazabilir çünkü siz belirtmemişsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-07-15-08-53-24.png
    Screenshot_2019-07-15-08-53-24.png
    568,1 KB · Görüntüleme: 71
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı