MMORPG Oyun Önerisi

qoLLardo

Hectopat
Arkadaşlar oyuncu sayısı yüksek olan Knight Online, Metin2 tarzında bir oyun önerebilir misiniz? Riders of İcarus denedim sarmadı, Black Desert'i de pek beceremedim :Q

Şuan oyun piyasası gerçekten başka tarzlar peşinde piyasada oynanacak mmorpg kalmadı. Devir artık değişti, Battle Royale yavaş yavaş geçerken şuan kart oyunları çıkmaya başladı.

Şuan oyun piyasası gerçekten başka tarzlar peşinde piyasada oynanacak mmorpg kalmadı. Devir artık değişti, Battle Royale yavaş yavaş geçerken şuan kart oyunları çıkmaya başladı.
Devir değişmedi efenim. Dünyada MMORPG hastası azımsanmayacak kemik bir kitle bulunmakta. WOW da bunun ekmeğini yağlayarak yiyor. Popüler kültürde Battle Royale ön plana çıksa da MMORPG asla ölmeyecek bir tür. Ha firmalar yeni oyun çıkarmaktan korkuyor orası ayrı. Eklemekte fayda var; MMORPG en sağlam getirisi olan türlerden biridir fakat yapımı, geliştirme süreci bi o kadar zordur. Konuyu açan arkadaşa önerim WOW, Tera, GW2'ye göz atman.

Bugün epic store'dan ücretsiz olarak dauntless'ı kurdum. 1 saat kadar oynadım. Görselleri daha bi anime tarzı. Karakterini kişiselleştirebiliyorsun. Ana mesele dinozor falan kesmek. Ben fazla sevemedim en basit sebebi görev yerini üst pusuladan bulmam gerektiğini 3-5dk sonra anladım :D Bi giriş yardımı yoktu. Dili ingilizce az çok anladım. Yine de bakın. İlginç bir oyundu. Ben sevemedim belki siz seversiniz.

Devir değişmedi efenim. Dünyada MMORPG hastası azımsanmayacak kemik bir kitle bulunmakta. WOW da bunun ekmeğini yağlayarak yiyor. Popüler kültürde Battle Royale ön plana çıksa da MMORPG asla ölmeyecek bir tür. Ha firmalar yeni oyun çıkarmaktan korkuyor orası ayrı. Eklemekte fayda var; MMORPG en sağlam getirisi olan türlerden biridir fakat yapımı, geliştirme süreci bi o kadar zordur. Konuyu açan arkadaşa önerim WOW, Tera, GW2'ye göz atman.
bence artık insanlar anlık hazzın peşinde olduğu için mmorpglere pek ekmek çıkmıyor. herhangi bir mmorpg oyunda ilerlemek, gelişmek uzun bir süre aldığından kısa süren oyunlar tercih sebebi. içimdeki mmorpg açlığı 3 yıldır aralıksız bir biçimde büyümekte.

Evet gerçekten eski tip oyunların verdiği keyifi şu an alamıyorum. Knight Onlinenin giriş müziği yok mu hele, dinleyince bile 2005lere uçup gidiyorum istemsizce. Harika bir oyundu, pvp sistemi muazzamdı..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı