MMORPG oyun onerisi

EfeOzcann

Decipat
Yer
Bornova
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
16gb ddr4
SSD veya HDD modeli
1tb crucial p3 plus
Ekran kartı
rtx 3060 asus
Anakart
asus h610mk d4
İşlemci
i5 12400f
Dungeon girip canli oldurerek gelistigim oyunlari seviyorum ornek verecek olacaksam Diablo 4 ve Minecraft Hypixel skyblock diyebilirim. Oynayacagim oyunlarda sunlarin olmasini isterim.
-Rng sistemi olmasi.
-DLC mantigi olmamasi (Elder Scrolls Online gibi DLC ile para harcamak istemiyorum)
-Oyunun kitlesi olmali ve amac tek şey olmamali.
-Abonelik sistemi olmasa sevinirim sadece oyunu alip belki pack varsa onlari alabilirim ve bunlar icin en fazla 1500TL verebilirim.
-Gelismek icin gunde 10 saat oynamak yerine gunde 1-2 saat oynasam bile gelisebilecegim.
-AFK farm olursa iyi olur.
-Baslamasi ve ogrenmeside kolay olursa iyi olur.
Olmasini istediklerim bunlar buna benzer veya kendi bildiginiz ve sevdiginiz varsa oda olur simdiden teşekkür ederim.

WoW'un aylık ücreti 200 lira fakat 3,6 yada 12 aylık alırsanız dahada düşüyor ve buna kesinlikle değiyor. Season of Discovery'de şuanda son 25 level. 8 Şubat'ta 40 level'a yükseliyor. Dungeon, raid, pvp eventleri var. Afk farm olayı yok zaten buna gerekte yok. WoW'un kitlesi belli. Türk toxic oyuncu yok denecek kadar az. Dediğiniz gibi gelişmek için deli gibi bota salıp yada uzun süreli oynamanıza gerek yok oyun zaten şuanda 25 level.

Dungeon girip canli oldurerek gelistigim oyunlari seviyorum ornek verecek olacaksam Diablo 4 ve Minecraft Hypixel skyblock diyebilirim. Oynayacagim oyunlarda sunlarin olmasini isterim.
-Rng sistemi olmasi.
-DLC mantigi olmamasi (Elder Scrolls Online gibi DLC ile para harcamak istemiyorum)
-Oyunun kitlesi olmali ve amac tek şey olmamali.
-Abonelik sistemi olmasa sevinirim sadece oyunu alip belki pack varsa onlari alabilirim ve bunlar icin en fazla 1500TL verebilirim.
-Gelismek icin gunde 10 saat oynamak yerine gunde 1-2 saat oynasam bile gelisebilecegim.
-AFK farm olursa iyi olur.
-Baslamasi ve ogrenmeside kolay olursa iyi olur.
Olmasini istediklerim bunlar buna benzer veya kendi bildiginiz ve sevdiginiz varsa oda olur simdiden teşekkür ederim.

Diablo ve Minecraft Hypixel çok ayrı türler. Diablo arpg bir oyundur ve MMORPG'den oldukça farklı :) Hypixel skyblock 1 2 kere oynadım sarmadı ondan onu pek bilmiyorum. AFK farm gibi şeyler istemişsin bunlar oyunun zevkini hem oyuncular hem de kendin için kaçırır. Ayrıca yasak. Ama MT2, Knight Online, Rise Online gibi oyunlarda AFK farm yapabilirsin. Hiçbir MMORPG'de günde 1-2 saat oynayarak gelişemezsin. Senin demek istediğini anladım, akşamları girip chill chill grinding yapmak istiyorsun. O tarz oyunlar gene de MMORPG değil arpgdir. Bunlara örnek vereceksek; POE, Diablo 3(4'ü oynamışsın sanırım), torchlight 2. arpg olmasa da Hades'de denemeye değer. MMORPG olarak da 1-2 saat yetmese de, AFK farm olmasa da şu an aktif olarak oynanan 3 oyun önerisi yapayım; albion Online, New World, WoW. Sıralamayı kendime göre yaptım :) unutma, hiçbir MMORPG için 1-2 saat yetmez.

Diablo ve Minecraft Hypixel çok ayrı türler. Diablo arpg bir oyundur ve MMORPG'den oldukça farklı :) Hypixel skyblock 1 2 kere oynadım sarmadı ondan onu pek bilmiyorum. AFK farm gibi şeyler istemişsin bunlar oyunun zevkini hem oyuncular hem de kendin için kaçırır. Ayrıca yasak. Ama MT2, Knight Online, Rise Online gibi oyunlarda AFK farm yapabilirsin. Hiçbir MMORPG'de günde 1-2 saat oynayarak gelişemezsin. Senin demek istediğini anladım, akşamları girip chill chill grinding yapmak istiyorsun. O tarz oyunlar gene de MMORPG değil arpgdir. Bunlara örnek vereceksek; POE, Diablo 3(4'ü oynamışsın sanırım), torchlight 2. arpg olmasa da Hades'de denemeye değer. MMORPG olarak da 1-2 saat yetmese de, AFK farm olmasa da şu an aktif olarak oynanan 3 oyun önerisi yapayım; albion Online, New World, WoW. Sıralamayı kendime göre yaptım :) unutma, hiçbir MMORPG için 1-2 saat yetmez.

Su anda Monster Hunter: World, New World ve Lost Ark ilgimi cekti Lost Ark'i simdi indiriyorum yazdigim iki oyun arasindan hangisi uzun omurlu ve daha keyiflidir.

WoW'un aylık ücreti 200 lira fakat 3,6 ya da 12 aylık alırsanız daha da düşüyor ve buna kesinlikle değiyor. Season of Discovery'de şu anda son 25 level. 8 şubat'ta 40 Level'a yükseliyor. Dungeon, RAID, PvP Event'leri var. AFK farm olayı yok zaten buna gerek de yok. WoW'un kitlesi belli. Türk toxic oyuncu yok denecek kadar az. Dediğiniz gibi gelişmek için deli gibi bota salıp ya da uzun süreli oynamanıza gerek yok oyun zaten şu anda 25 level.

Aylik para odemek kotu olmus galiba xenoblade diye oyun serisi varmis World of Warcraft'a benziyormus bu dogruysa Nintendo Switch'e indirip onu deneyeyim.

@Yanlışım Varsa Düzeltin hocam aylik ucretlere indirim geliyor mu yilin belirli gunlerinde.

Son düzenleme:
Su anda Monster Hunter: World, New World ve Lost Ark ilgimi cekti Lost Ark'i simdi indiriyorum yazdigim iki oyun arasindan hangisi uzun omurlu ve daha keyiflidir.

Aylik para odemek kotu olmus galiba xenoblade diye oyun serisi varmis World of Warcraft'a benziyormus bu dogruysa Nintendo Switch'e indirip onu deneyeyim.

@Yanlışım Varsa Düzeltin hocam aylik ucretlere indirim geliyor mu yilin belirli gunlerinde.

Lost Ark için günde 1-2 saat kesinlikle yetmez. New World ben satın aldım ancak class sistemini beğenmedim. O yüzden çok oynamadım yorum yapamam. Monster Hunter herkese hitap etmez çünkü PvP'si kötü ve tamamen grinding üzerine bir oyun ve epey uzun sürüyor. 10 saat felan oynadım ama onu da ben pek beğenmedim. En azından istediğim tarzda bir MMORPG değil. Aralarından en iyisi Lost Ark ama onda da çok fazla(epey) bir bot var. Denemeye değer. Bende şu an MMORPG arayışı içindeyim, Lost Ark'ı denedim sarmadı, ama seni sarabilir belki. Lost Ark'ta uzun süreli PvE içeriyor ve PvP'den çok PvE'si ön planda.

Lost Ark için günde 1-2 saat kesinlikle yetmez. New World ben satın aldım ancak class sistemini beğenmedim. O yüzden çok oynamadım yorum yapamam. Monster Hunter herkese hitap etmez çünkü PvP'si kötü ve tamamen grinding üzerine bir oyun ve epey uzun sürüyor. 10 saat falan oynadım ama onu da ben pek beğenmedim. En azından istediğim tarzda bir MMORPG değil. Aralarından en iyisi Lost Ark ama onda da çok fazla(epey) bir bot var. Denemeye değer. Bende şu an MMORPG arayışı içindeyim, Lost Ark'ı denedim sarmadı, ama seni sarabilir belki. Lost Ark'ta uzun süreli PvE içeriyor ve PvP'den çok PvE'si ön planda.

Ben bugün Lost Ark oynadım (3 saat) oyun çok kolay dungeon girerken hardda seçiyorum ama hiç zorlamıyor sanırım Diablo 4 iyi bir seçim olacak.

Ben bugün Lost Ark oynadım (3 saat) oyun çok kolay dungeon girerken hardda seçiyorum ama hiç zorlamıyor sanırım Diablo 4 iyi bir seçim olacak.

3 saatte bir zorluk beklemeyin efendim :)
Diablo 4 ile ikisinin turu cok cok farklı zaten ikisi arasinda secim yapmak oyun kalitesiyle değil zevkler ve renklerle olabilir.

New World güzel bir oyun. Sisteminiz sorunsuzca oynatacak bu konuda şüpheniz olmasın. Oyunu aldığınızda 20 dolardı sanırım bir DLC'si var onu da almanı gerekecek. Yoksa 60 levelde kalıyorsunuz. DLC'yi aldığınızda ise 65 level oluyorsunuz, haritada bir kısımda daha açılıyor, binek kullanabiliyorsunuz, dungeon seçeneğiniz artıyor, loot muhabbetlerinde şansınızı artırmak için PvP açanlar oluyor onlar 65ken sizin 60 olmanız tabii bir dezavantaj oluyor. Öldüğünüzde lootlarınız düşmüyor ve puan kaybınız olmuyor. Haftalık Dungeonlar değişir. PvP haritası ayrı ve sürekli oynayan var. Craft sistemi ve item sistemi çok detaylı. Gün DLC geldiğinde oyuncu sayısı tavan yaptı fakat aldıkları bazı kararlar oyuncu sayısının şu anda düşük kalmasına sebep oldu. MAG'e, healer, tank ve atak(oyun içi ismini unuttum) için oynayabileceğiniz karakterler var. Bunun birini seçince onda kalmak zorunda değilsiniz. İtemleriniz varsa oyun içi 200 Gold karşılığında mesela mageden tank a geçebiliyorsunuz. Oyuna başlarsanız yanınızda bilen birinin olması işinize gelecektik.

Yeni konular

Geri
Yukarı