MMORPG ya da Online oyun önerisi

iRias

Hectopat
Yer
Orta Dünya
Daha fazla  
Bu aralar Online oyun bulmakta zorlanıyorum MMORPG'ye bir ilgim oluştu üstelik Online oyun önerirseniz de sevinirim ücretsiz ağırlıklı önermeler yaparsanız daha iyi olur iyi sosyaller.

Bu aralar Online oyun bulmakta zorlanıyorum MMORPG'ye bir ilgim oluştu üstelik Online oyun önerirseniz de sevinirim ücretsiz ağırlıklı önermeler yaparsanız daha iyi olur iyi sosyaller.
Ücretsiz MMORPG'ler genellikle bir süre sonra berbat bir hâl almaya başlıyor, pay to win olması kaçınılmaz.

İsterseniz Final Fantasy 14'e bakın, 60 levele kadar para vermeden oynamanıza izin veriyor diye biliyorum.

eski/yeni - ücretli/ücretsiz vs. ortaya karışık kütüphanemden

capsule_184x69.jpg
capsule_184x69.jpg
capsule_184x69.jpg
capsule_184x69.jpg
capsule_184x69.jpg
capsule_184x69.jpg
capsule_184x69.jpg
capsule_184x69.jpg
capsule_184x69.jpg
capsule_184x69.jpg
capsule_184x69.jpg
capsule_184x69.jpg

Online oyun kısmını yeni gördüm.

Payday 2'ye bakabilirsiniz hiç oynamadıysanız. Oyunda çok fazla içerik var, sıkılacağınızı düşünmüyorum. Oyunun müzikleri de harika bu arada. Şu an Steam'de kış indirimleri sayesinde 2 TL, alınabilir.

For Honor'a bakabilirsiniz, türünün en iyi oyunlarından. Savaş atmosferi, karakter kişiselleştirme (karakterin zırhlarını, kasklarını ve silahlarını detaylı bir şekilde değiştirebiliyorsunuz) ve oyun mekanikleri çok hoşuma giden bir oyun, önceden çok oynardım. Steam'de kış indirimleri sayesinde 27 TL, alınabilir. Oyunun çok ön planda olmasa da 6-7 saat sürebilen 18 bölümlü ve samuray/viking/şövalye olarak üçe ayrılan bir hikâye modu da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı