Ucuz oyun nereden alınır?

@muslumbigelsjsj Aşağıda rehberini açtığım siteyi öneririm (IsThereAnyDeal) Sitede gösterilen bütün key siteleri resmi distribütörler, yani keylerini direkt yayıncı/publisher şirketlerden alıyorlar ve hepsi güvenilirdir. Gri market siteleri gibi değildir. Siteyle ilgili detaylı bilgileri rehberde bulabilirsiniz.

Defalarca RP aldım sorunsuz şekilde, neresi dolandırıcı?

Ghost of Tsushima PC'de yok haberiniz olsun.
Hocam yeni pc versiyonu çıkıyor bu ayın 15inde

Hocam hesap olarak değil demissiniz neden hesap olarak almayı düşünmüyorsunuz ?
İstersen game satış gibi yerlerde 50 tl ye Steam hesabı olarak alabilirsin.Yazdigin bir çok oyun İnternet gerektirmediği için sıkıntı olmaz.Güvenmediğini düşünüyorsan en kötü 50 lirandan olursun o zamanda başka satıcıdan alırsın oyunları.En mantıklısı bu bence
Kütüphanemde görmek istiyorum ayrıca güvenemiyorum birden hesap gider falan diye

Şu hesap satın al önerisini yapmayın artık. Oyunu satın alamayan gidip korsan oynasın daha iyi, en azından alakasız hesap satıcılarına para kazandırmaz. Hatta korsan oynamak hesap satın alıp oynamaktan daha etiktir.
Hocam siz 1 kerelik oynayıp bitirince yüzüne bile bakmıyacağınız oyun için 1000'lerce lira vermeğe razıysanız bilemicem.Korsan oyuna daha etik demişsiniz de cihaza zarar vermeyeceği ne malum bu yüzden hesap satan yerleri söyledim.

Hocam siz 1 kerelik oynayıp bitirince yüzüne bile bakmıyacağınız oyun için 1000'lerce lira vermeğe razıysanız bilemicem.Korsan oyuna daha etik demişsiniz de cihaza zarar vermeyeceği ne malum bu yüzden hesap satan yerleri söyledim.
Ben öyle bitirip atmayı düşünmüyorum hocam zaten o yüzden istiyorum key olarak

Hocam siz 1 kerelik oynayıp bitirince yüzüne bile bakmıyacağınız oyun için 1000'lerce lira vermeğe razıysanız bilemicem. Korsan oyuna daha etik demişsiniz de cihaza zarar vermeyeceği ne malum bu yüzden hesap satan yerleri söyledim.

Gidip oyunu satın alın gibi bir şey demedim. Maddi durumu yoksa korsan kullanacak başka çare yok. Eğer hayatınızda ilk defa bilgisayar veya tarayıcı kullanmıyorsanız hiçbir korsan oyun sisteminize zarar vermez.

Geri
Yukarı