MNG Kargo evde olmama rağmen kargoyu getirmedi

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Bir ürün satın aldım ve MNG Kargo ile geliyordu. Çarşamba sipariş verdim, bugün evde olmama rağmen böyle bir şeyle karşılaştım. Ne anlama geliyor?

1690630613956.png

1690630714245.png

Aramaları lazımdı en kötü çok saçma olmuş kargoyu bir arayın sorunu anlatın yardımcı olurlar.
Başka bir konuda Yurtiçi Kargo için bugün teslimat yapılmadığından gelip şubeden almanız gerekiyor demiş bir arkadaş. Aynı muhabbetin olma ihtimali var mı yoksa evde olmama rağmen bırakmamışlar mı?

Arıyorum.
@tahm oynuyom hocam aradım bi' bot birimlerimiz cumartesi 09-14 arası hizmet vermektedir dedi. Görüşemedim yani.

Hocam 1 kere böyle bir sorunla karşılaştım arayın getirmezlerse savcılığa başvurun sonuçta hakkınız.
Hocam o kadar büyütmem de işleri tek sorun şurada, resimde yazıyor ki 31/07/2023 tarihine kadar şubeden almazsanız gönderene geri gönderilecektir. Yani pazartesi günü mü gönderilecek pazartesi günü almam için son gün mü?
1690631375195.png

Pazartesi gününe kadar zamanınız var.
Hocam o kadar büyütmem de işleri tek sorun şurada, resimde yazıyor ki 31/07/2023 tarihine kadar şubeden almazsanız gönderene geri gönderilecektir. Yani pazartesi günü mü gönderilecek pazartesi günü almam için son gün mü?
Eki Görüntüle 1881203

Başka bir konuda Yurtiçi Kargo için bugün teslimat yapılmadığından gelip şubeden almanız gerekiyor demiş bir arkadaş. Aynı muhabbetin olma ihtimali var mı yoksa evde olmama rağmen bırakmamışlar mı?

Arıyorum.
@tahm oynuyom hocam aradım bi' bot birimlerimiz cumartesi 09-14 arası hizmet vermektedir dedi. Görüşemedim yani.
Bugün teslimat yapılmıyorsa pazartesi getirmeleri lazım yani gelip şubeden almanız gerekiyor diye bir şey olamaz. Ama bugün almak istiyorsanız tabi olabilir.

Yurt İçi'den sonraki en kötü kargo firması ne yazık ki MNG.

Yarın işin ilk saatlerinde şube açılır açılmaz arayın, kargonun gelmediğini ve telefonla size ulaşmadıklarını söyleyin getirsinler. Eğer getirmezlerse veya telefona çıkmazlarsa şubeyi basabilirsin.

Bugün teslimat yapılmıyorsa pazartesi getirmeleri lazım yani gelip şubeden almanız gerekiyor diye bir şey olamaz. Ama bugün almak istiyorsanız tabi olabilir.
Yurt İçi'den sonraki en kötü kargo firması ne yazık ki MNG.

Yarın işin ilk saatlerinde şube açılır açılmaz arayın, kargonun gelmediğini ve telefonla size ulaşmadıklarını söyleyin getirsinler. Eğer getirmezlerse veya telefona çıkmazlarsa şubeyi basabilirsin.
Şube de kapalı ki hocam. :D Şirketin çok garip bir politikası varmış.
1690631627008.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230729_150044_Chrome.jpg
    Screenshot_20230729_150044_Chrome.jpg
    133,1 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı