Çözüldü MNG kargo - kargo zamanında ulaşmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JactoR

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selamlar. Yakın zamanda bir siteden alışveriş yapmıştım. Onu MNG kargoyla kargoya verdiler. Her şey iyi güzel fakat kargo bir türlü elime ulaşmıyor. 2 gündür hiç hareket etmedi. Ve bugün kargonun hareketlerine girdiğimde ise şöyle bir yazı karşıladı beni: "Kargo zamanında ulaşmadı" bu ne demek oluyor? Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Hocam her şey iyi güzel. Fakat şu "kargo zamanında ulaşmadı" sorununu anlamadım ben. İnternette düzgün bir şeyde yok bunun hakkında. Varsada ben bulamadım.
Sistemde tahmini teslim tarihi yazar. O tarihte ulaşmadığı için o açıklamayı giriyorlar sisteme.
Selamlar. Yakın zamanda bir siteden alışveriş yapmıştım. Onu MNG kargoyla kargoya verdiler. Her şey iyi güzel fakat kargo bir türlü elime ulaşmıyor. 2 gündür hiç hareket etmedi. Ve bugün kargonun hareketlerine girdiğimde ise şöyle bir yazı karşıladı beni: "Kargo zamanında ulaşmadı" bu ne demek oluyor? Yardımlarınızı bekliyorum.

PTT'de buna benzer bir cevap bırakıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Mesai saatleri içerisinde kargo tarafınıza teslimatı için dağıtıma çıkamadı veya dağıtım içerisinde Mesai saatlerinde yetişmedi. Şeklinde yorumlayabiliriz açıkcası. Ertesi gün Mesai saatleri içerisinde dağıtıma dahil edilip teslim edilir muhtemelen. Arayıp bilgi almanız daha doğru olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam her şey iyi güzel. Fakat şu "kargo zamanında ulaşmadı" sorununu anlamadım ben. İnternette düzgün bir şeyde yok bunun hakkında. Varsada ben bulamadım.
Sistemde tahmini teslim tarihi yazar. O tarihte ulaşmadığı için o açıklamayı giriyorlar sisteme.

Çözüm
PTT'de buna benzer bir cevap bırakıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Mesa'i saatleri içerisinde kargo tarafınıza teslimatı için dağıtıma çıkamadı veya dağıtım içerisinde Mesa'i saatlerinde yetişmedi. Şeklinde yorumlayabiliriz açıkcası. Ertesi gün Mesa'i saatleri içerisinde dağıtıma dahil edilip teslim edilir muhtemelen. Arayıp bilgi almanız daha doğru olacaktır.

Anladım hocam teşekkürler.

Anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı