MNG Kargo tahmini teslimat süresi

TRVDehşeti

Hectopat
A101'in Online alışveriş sitesinden mağazalarda stoğu tükenmiş bir şey sipariş ettik (kalsaydı direk mağazadan alacaktım ama geldiği gün bitmiş). MNG Kargo'yu seçtim alırken. Başka seçenek de yok. Geçen hafta cuma günü sipariş ettik. Dün, kargonun yaşadığım yerdeki şubeye doğru yola çıktığı ile ilgili mesaj geldi. Hâlâ yolda. Sorun şu: Kargonun mantığa göre (yaklaşık 8 saat yol var) bu akşam buradaki şubeye ulaşması lazım. Ama MNG Kargo Takip bölümünde tahmini teslimat zamanı (ürünün benim elime geçeceği zaman yani) önümüzdeki cuma günü olarak gözüküyor. Yani kargo şubede yaklaşık 3 gün bekleyecek dağıtıma çıkana kadar. Bu tahmin süresi ne kadar gerçektir acaba? Bir de kargomun yüklü olduğu araç buraya doğru yola çıktıktan sonra başka şubelere vs. uğruyor mu? Yoksa direk buradaki şubeye mi geliyor? Bu işlerde çalışmış birisi cevaplayabilirse çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

A101'in Online alışveriş sitesinden mağazalarda stoğu tükenmiş bir şey sipariş ettik (kalsaydı direk mağazadan alacaktım ama geldiği gün bitmiş). MNG Kargo'yu seçtim alırken. Başka seçenek de yok. Geçen hafta cuma günü sipariş ettik. Dün, kargonun yaşadığım yerdeki şubeye doğru yola çıktığı ile ilgili mesaj geldi. Hâlâ yolda. Sorun şu: Kargonun mantığa göre bu akşam şubeye ulaşması lazım. Ama MNG Kargo takip bölümünde tahmini teslimat zamanı (ürünün benim elime geçeceği zaman yani) önümüzdeki cuma günü olarak gözüküyor. Yani kargo şubede yaklaşık 3 gün bekleyecek dağıtıma çıkana kadar. Bu tahmin süresi ne kadar gerçektir acaba? Bir de kargomun yüklü olduğu araç buraya doğru yola çıktıktan sonra başka şubelere vs. uğruyor mu? Yoksa direk buradaki şubeye mi geliyor? Bu işlerde çalışmış birisi cevaplayabilirse çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Son zamanlarda yoğunluk olduğu için aksaklık yaşanıyor. O söylenen süre en geç zaman. Ayrıca kargolar dezenfekte edildiği için gecikiyor.

Geri
Yukarı