Mobass MB-8 ve Sony XS-NW1202E 1800 Watt Subwoofer için Amfi tavsiyesi

zzdogukan

Centipat
Daha fazla  
Selam öncelikle tesisatla ilgili fazla bir bilgim yok.
Başlıkta belirttiğim gibi 1 takım Mobass MB-8 midrange ve Sony XS-NW1202E 1800 Watt subwoofer alacağım. Bunları tek tek alıp herhangi bir tesisatçıya taktırmak istiyorum.
Bunun için nasıl bir amfi almalıyım?
Kablolama çok mu önemli? Özellikle şu kabloyu kullan dediğiniz bir kablo var mı?

Alacağım amfinin tam anlamıyla midrange ve Subwoofer'ı desteklemesini istiyorum. Bu sistemde sesi net alabilir miyim?
Daha önceki araçlarımda hiç sistemi olan bir araç kullanmadım hepsi orijinal üstündekiydi. Dolayısıyla evet bu araçta sistem olduğu belli oluyor orijinallerden farklı olduğu belli oluyor demek istiyorum.

Son olarak İstanbul Anadolu yakasında bu sistemi taktırabileceğim önerdiğiniz yer var mıdır?
Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Amfi için max bütçem 3500tl

Son düzenleme:
Ben olsam 5 kanal hibrit amfi ve bir takım tweeter alırdım. Bu sete o bütçede ki önerimde bunlar olur:
Tw: Pioneer TS-B350PRO
Amfi: Reıss Audio RS-HT5150.5d

Ama derseniz ben sadece amfi alıcam tweeter şimdi almam ve alırsam 2ohm MB-8 ile sürerim derseniz önerim Massive MS-XL600.4 olur.

Sadece Massive subwooferı adam akıllı çaldırır ama tweeter olmadığından yüksek seste MB-8 bozma yapar. Kullanacağınız teyp nedir?

Ben olsam 5 kanal hibrit amfi ve bir takım tweeter alırdım. Bu sete o bütçede ki önerimde bunlar olur:
Tw: Pioneer TS-B350PRO
Amfi: Reıss Audio RS-HT5150.5d

Ama derseniz ben sadece amfi alıcam tweeter şimdi almam ve alırsam 2ohm MB-8 ile sürerim derseniz önerim Massive MS-XL600.4 olur.

Sadece Massive subwooferı adam akıllı çaldırır ama tweeter olmadığından yüksek seste MB-8 bozma yapar. Kullanacağınız teyp nedir?
ÖNCELİKLE CEVABINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
MULTİMEDYA NAVİMEX KULLANIYORUM.

Yeni konular

Geri
Yukarı