Rehber Mobil cihazlarda Warband oynamak!

İşletim sistemi
Android
Gamepad ayarlarını verecek iyi insan çıkar mı?

Nasıl yani eğer OTG ile gamepad bağlıosan çalışmaz Android de kablosuz yapman gerek ve öylede DS4 ya da Xbox kollarından falan kullanabilirsin şeyde olur büyük ihtimal ucuz Xbox kolları var ya kablosuz onlarda bağlanır bence direk kullanabiliosun ekstra ayar cekmene gerek yok.

Nasıl yani eğer OTG ile gamepad bağlıosan çalışmaz Android de kablosuz yapman gerek ve öylede DS4 ya da Xbox kollarından falan kullanabilirsin şeyde olur büyük ihtimal ucuz Xbox kolları var ya kablosuz onlarda bağlanır bence direk kullanabiliosun ekstra ayar cekmene gerek yok.
Yok o tarz değil uygulama olarak gamepad

Arkadaşlar buradan güncel versionunu 1.072 kurabilirsiniz direk telefonun ana dizinine çıkarın.
Buradan saatlerce kodlayıp Türkçe olan oyunu Türkçeye çevirdim ayar kısmı olmadığı için ing kalıodu bu şekilde Türkçe kullanabilirsiniz bunu da modules/native içine atın.

Biraz konuyu hortlatmış gibi olacak ancak belirtmek istediğim bir konu var.Pek çok arkadaş kontrolcü gerektiği için vazgeçmiş oyunu oynamaktan ama buna gerek yok,input bridge gibi programlar ile bu sorun çözülebilir diye düşünüyorum ama denemediğim için tamamen tahmini söylüyorum.Denemiş olan ya da merak edip deneyen olursa çalışıp çalışmadığı konusunda dönüş yapabilir mi? Ona göre indirmeyi düşünüyorum da.

Geri
Yukarı