Çözüldü Ziraat kart bakiyesi nasıl sorgulanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ardaoner

Decapat
Daha fazla  
Ziraat bankasında hesabım var ama Ziraat Mobil uygulaması yok. İnternet bankacılığı açık değil yani. Sadece ziraat kartım ve vadesiz mevduat hesap cüzdanı var. Onda da hesap numarası, IBAN vs. yazıyor. Ben bu karttaki bakiyeyi ATM hariç nasıl/nereden sorgularım?

Çözüm
Onu yaptığımda “numaranıza kayıtlı birden fazla müşteri vardır, lütfen bakiye müşteri no formatında girin” diye SMS geliyor. Onu nereden bulurum bilmiyorum.

"Bakıye (ek no) yazıp 4747" diyor. Ekno kısmı sanırım senin hesap numaran.

Müşteri numarası elinde banka kartı varsa yazması lazım.
Ziraat bankasında hesabım var ama Ziraat Mobil uygulaması yok. İnternet bankacılığı açık değil yani. Sadece ziraat kartım ve vadesiz mevduat hesap cüzdanı var. Onda da hesap numarası, IBAN vs. yazıyor. Ben bu karttaki bakiyeyi ATM hariç nasıl/nereden sorgularım?
BAKIYE yazıp 4747'ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir.

Sms ücreti var diye hatırlıyorum haberin olsun.

Ziraat Mobil üzerinden kendiniz de internet bankacılığı açabilirsiniz.

bakıye yazıp 4747'ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir.

SMS ücreti var diye hatırlıyorum haberin olsun.

Onu yaptığımda “numaranıza kayıtlı birden fazla müşteri vardır, lütfen bakiye müşteri no formatında girin” diye SMS geliyor. Onu nereden bulurum bilmiyorum.

"Bakıye (ek no) yazıp 4747" diyor. Ekno kısmı sanırım senin hesap numaran.

Müşteri numarası elinde banka kartı varsa yazması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı