Mobil erişim noktasından telefona erişebilirler mi?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. İnternet paylaşmak için mobil erişim noktası açtığımızda bağlanan kişilerin telefonun içine erişebilme ihtimali var mı? Bu sorum modemler içinde geçerli modem olan internete bağlı olan bilgisayarların içine erişebilirler mi?

Merhaba. İnternet paylaşmak için mobil erişim noktası açtığımızda bağlanan kişilerin telefonun içine erişebilme ihtimali var mı? Bu sorum modemler içinde geçerli modem olan internete bağlı olan bilgisayarların içine erişebilirler mi?

Kolay değil fakat telefonun içindeki bilgileri fotoğraf metin belgesi alırlar ama banka uygulamaları gibi şeylere erişmeleri çok çok zor.

Anladım hocam teşekkür ederim. Fotoğrafları merak ediyordum da hocam. Fotoğraflara erişebilirler mi?

Arada özel kilit parmak izi uygulamalar yoksa ulaşmaları kolay fakat parmak izi pin gibi bir koruma var ise oda zor sizi tanıyan biri olmadıktan sonra imkansıza yakın.

Bu mümkün değil hocam.
O bağlantıda cihaz sadece mobil internetten aldığı interneti Wi-Fi anteni aracılığı ile dağıtıyor.

Cihazın hafızasına erişmek mümkün değil.

Bu mümkün değil hocam.
O bağlantıda cihaz sadece mobil internetten aldığı interneti Wi-Fi anteni aracılığı ile dağıtıyor.

Samsung S8 modeline kolayca nasıl eriştim o zaman hocam mümkün değil demek biraz şey kalıyor cihazın kilit ekranı açık ise öyle bir erişilirki fotoğraf video metin belgeleri hatta IMEI numarasına kadar alınabiliyor.

Bu mümkün değil hocam.

Dostum, kendi profilimde konu açtım ama pek kimse cevap vermedi senin donanimli oldugunu dusunuyorum bana yardimci olabilir misin?

Geri
Yukarı