Mobil için Opera GX güvenilir mi?

KralTektir

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Play Store'de altta attığım resimde olduğu gibi Opera GX var. Bu güvenilir mi, Opera'nın kendi uygulaması mı? 100 milyon indirmesi var bende Mobile kurmak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöylede bir video gördüm.

Dosya Ekleri

• IMG_20210525_131358.jpg
    IMG_20210525_131358.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir olacağını düşünüyorum fakat siz yine de 2 - 3 ay sonra indirin uygulamada sıkıntı veya optimizasyon hataları gibi sorunlar varsa çözmüş olurlar.

( Videodaki Opera GX resimdeki normal Opera )

Play Store'de altta attığım resimde olduğu gibi Opera GX var. Bu güvenilir mi, Opera'nın kendi uygulaması mı? 100 milyon indirmesi var bende Mobile kurmak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöylede bir video gördüm.
Opera GX henüz Google Play Market'te yok(çünkü betada), kendi sitesinden APK olarak indirebilirsin. Senin attığın resim normal Opera.

Kendisini indirdim bazı sorunlar var tabii. Gx gelince onu da yüklerim. APK yüklemek istemiyorum virüs bulaşır diye.
Optimize edilmesi gerekir yani çok harika değil tabii. Ama Google yanı sıra iyi.

Opera GX'in mobil versiyonu yakında çıkıcak. Bence bilgisayardaki gibi iş yapmaz, ayrıca ortada güvenlik mevzuları var.

Opera GX'in mobil versiyonu yakında çıkacak. Bence bilgisayardaki gibi iş yapmaz, ayrıca ortada güvenlik mevzuları var.

Evet bilgisayardaki gibi iş yapmaz. Ama memnun olanlar var. Bende indirdim Yandex'de dolara euro'ya falan bakıyorum.

Geri
Yukarı