Mobil internet açıldığında sürekli "E" gözüküyor

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Arkadaşımın telefonunda mobil veriyi açtığımızda e yazıyor ve internete bağlanmıyor. Mobil ayarlardan sadece 3G'yi falan seçtim yine de fayda etmedi. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Merhaba. Arkadaşımın telefonunda mobil veriyi açtığımızda e yazıyor ve internete bağlanmıyor. Mobil ayarlardan sadece 3G'yi falan seçtim yine de fayda etmedi. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Telefon ne? Ayrıca IMEI atıldıysa eski telefonların IMEI'lerinde bu sorun olur.

Bulunduğunuz yerde operatörünn çekim kalitesi nasıl? İki ihtimal geldi aklıma: Ya sinyal zayıf ya da telefonun GSM anteninde sıkıntı olabilir.

Telefon ne? Ayrıca IMEI atıldıysa eski telefonların IMEI'lerinde bu sorun olur.

Hocam eski 5-6 yıllık bir Samsung tam modelini bilmiyorum. Bugün olmuş bu sorun galiba. IMEI atilip atilmadigini nasıl anlarim?

Bulunduğunuz yerde operatörünn çekim kalitesi nasıl? İki ihtimal geldi aklıma: Ya sinyal zayıf ya da telefonun GSM anteninde sıkıntı olabilir.

Hocam cekimle alakası yok gibi herkesin telefonu rahat çalışıyor. Bir telefonda sorun oldu.

Olmaz öyle bir şey. IMEI ile alakası yok. Soruna gelecek olursak ya bulunduğunuz yerde çekmiyor yada antende sıkıntı var.
Olur. IMEI atılan bazı telefonlar RSA korumalı olduğu için kırılamıyor, kırılsa da sadece E oluyor.

Hocam eski 5-6 yıllık bir Samsung tam modelini bilmiyorum. Bugün olmuş bu sorun galiba. IMEI atilip atilmadigini nasıl anlarim?

Hocam cekimle alakası yok gibi herkesin telefonu rahat çalışıyor. Bir telefonda sorun oldu.
Tuş takımına girin. *#06# yazın ve çıkan IMEI1'i bir yere not edin. Vereceğim linkten sorgulayın, çıkan bilgi ile telefon modeliniz uyuşmuyorsa IMEI atılmıştır.

Geri
Yukarı