Mobil İnternet Tarife Önerisi

Tokatlı

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, şu an 10 GB TT tarifesi kullanıyorum ve 45 lira ödüyorum. Selfy XL tarifesine geçemiyorum maalesef 69 TL diyor. Vodafone, Turkcell gibi operatör değişikliği iyice aklıma yattı zaten okuduğum yerde zar zor çekiyor telefon. Bana önerdikleri tarifede 20 GB 77 TL çok uçuk rakam üniversite öğrencisi için. Sizin bildiğiniz tarife varsa önerdiğiniz söylerseniz sevinirim. Üst limitim çok iyi bir paketse 65 bilemedin 70 TL. Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba, şu an 10 GB TT tarifesi kullanıyorum ve 45 lira ödüyorum. Selfy XL tarifesine geçemiyorum maalesef 69 TL diyor. Vodafone, Turkcell gibi operatör değişikliği iyice aklıma yattı zaten okuduğum yerde zar zor çekiyor telefon. Bana önerdikleri tarifede 20 GB 77 TL çok uçuk rakam üniversite öğrencisi için. Sizin bildiğiniz tarife varsa önerdiğiniz söylerseniz sevinirim. Üst limitim çok iyi bir paketse 65 bilemedin 70 TL. Önerilerinizi bekliyorum.

Aslında piyasada en iyi F/P tarife ve paketler TürkTelekom da bulunuyor. Müşteri hizmetlerini arayıp ben faturalıya geçmek istiyorum fakat istediğim gibi bir paket yok derseniz size faturalıya geçeceğiniz için çok yardımcı olurlar. Ben 1K DK 1K SMS 10 GB internet 30 TL ye kullanıyorum. Her sene taahhüt yeniliyorum ve daha iyi bir paket bulana kadar burada kalacağım.

Aslında piyasada en iyi F/P tarife ve paketler TürkTelekom da bulunuyor.
Doğru fakat yeni gelen veya faturalı hatta geçenler için geçerli 45 TL olan paket bende 70 lira olarak gözüküyor o yüzden. Aradılar %10 indirim teklif ettiler yine 55 TL vergilerle 58 TL'yi buluyor dedi 10 GB için çok bence hemde çekmiyor okulumda.

Doğru fakat yeni gelen veya faturalı hatta geçenler için geçerli 45 TL olan paket bende 70 lira olarak gözüküyor o yüzden. Aradılar %10 indirim teklif ettiler yine 55 TL vergilerle 58 TL'yi buluyor dedi 10 GB için çok bence hemde çekmiyor okulumda.
Ben de size faturalıya geçmenizi önermiştim zaten :)

18 yaşından küçük olduğum için babam öncelikle Türk Telekom müşteri hizmetlerini arıyor. Sonrasında hattı kapattırmak istiyorum dedikten sonra bana bir sürü tarife teklif ettiler. Şuanda 1k konuşma 1k mesaj 8gb İnternete normalde 25 TL ödüyordum fakat şuan 18 tl yazıyor. Anlamadım gitti.

Sözde öğrenci paketleri. Şaka gibi yemin ediyorum. Şuan Turkcell'de en düşük öğrenci paketi 49 TL. Verdiği interneti söylemek bile istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı