Mobil modem ile Dota 2 oynamak

hakikititanic

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Vınn v.s mobil modemde dota oynayan var mı? Varsa ping sorunu yaşıyor musunuz ve kotayı ne kadar etkiliyor? Kaldığım apartta internet sürekli kesiliyor. Bu yüzden almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell vinn kullaniyorum aylik 15GB yetmiyor uzerine ek ucret odeyip 4GB daha aliyorum ben aylik ortalama 200 saat dota surem var. siz hesap edin artık. Birde dotaya her gün ortalama 30-40 mb guncelleme geldiginide dusunim. Bunun yaninda arada bir gta 5 falanda giriyorum ayda bi 20-30 saat falanda öyle oyunlara gidiyor. Oyun disindaic birseye kullanmiyorum interneti. 19GB full oyun icin gidiyor. Dotada pingim vinn'i ilk aldigimda 70-80 di. Su anda sabit 100 ping. Öyle haftada 1 falan çok nadir kesilme sorunu falan oluyor. Gidiyor bi 15-20 saniye sonra falan geri geliyor. Bundan once vodafone kullaniyordum. Kesinlikle uzak dur derim. Ping en iyi 130 ve surelli gunde 8 kere kesiliyordu. Verdikleri hizmette rezalet. Turkcell musteri hizmetleri çok ilgili ve turkcell sonucta kalite farki var. 1 yil taahutlu 15GB aylik 72TL 3 aydir falan kullaniyorum.

@msk7777 Ben de apartta kaldığım için vınn almayı düşünüyorum. Sormak istediğim, geceleri sıkıntı yaşıyor musunuz? Veya akşamları yoğun olduğu için yavaşlama falan var mı? Uzun süre aralıksız kullanılabilir mi?

Peki bu VINN WiFi kullanan varmı?4.5 g teknolojisi ile güzel bir sonuç alınıyor mu? Kota tüketimi eskisine göre daha mı fazla oluyor.Bilgilendiren olursa sevinirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı