Mobil Operatör Önerisi

IchimaruGin

Hectopat
İyi Sosyaller, Vodafone kullanıcısıyım ve bu gece taahhüdüm bitiyor. Normalde İstanbul'da yaşıyorum fakat haziran ayından beri memleketimdeyim ve bu süreçte hem internet hem de şebeke bakımından bolca çekim sıkıntısı yaşadım, bu yüzden de Vodafone'dan çıkmak istiyorum. Hem yakın çevremden hem de internetteki yorumlardan anladığım kadarıyla Turkcell çekim kalitesi açısından en iyisiyken fiyat bakımından bir miktar kazık. TT ise her açıdan Turkcell ve Vodafone'un arasında bir performansa sahip sanırım. Mobil uygulamalarına baktığımda Vodafone diğer iki operatöre göre daha yüksek puana sahip ve aynı durum Şikayetvar puanlarında da geçerli. Turkcell ve TT müşterisi olan arkadaşlar, operatörlerinden memnunlar mı, eksileri ve artıları neler; özellikle Vodafone'dan bu iki operatöre geçen arkadaşlar, memnunlar mı yoksa pişmanlar mı, paylaşırlarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Türk Telekom kullanıyordum, hiç memnun değildim fazla pahalı ve az kampanyalı ama internet kalitesi ortalamaydı Turkcell'ya da Türk Telekom önerebilirim.

Fiyat performans tt>vodafone>turkcell

18 GB 500dk 250SMS tarifesine 120 lira veriyorum teşekkürler Vodafone.

Hocam kesinlikle Vadafone'ye bulaşmayın cidden berbat ben Türk Telekom'u sanıyordum berbat cidden insanı ıncık kurusuna çevirir hiçbir yerden çekmiyor o Vodafone

Geri
Yukarı