Mobil operatör önerisi

Yakın zamanda bende Vodafone'dan Turkcell'e geçtim, Vodafone'in interneti gerçekten her zaman çekmiyordu. Türk Telekom ya da Turkcell kullanmanızı öneriyorum.

Arkadaşlar merhaba, Vodafone'da tahüütüm bitiyor, ne önerirsiniz acaba?
Turkcell genel olarak en iyisidir, genellikle daha çok istasyonu oluyor fakat bazı yerlerde hızının çok fark ettiği oluyor, Türk Telekom'da ise emin değilim böyle duydum daha az istasyon var fakat hızlar daha stabil oluyor, yaşadığınız yere göre değişir ama fiyatlar size uygunsa Turkcell'i deneyin diye düşünüyorum.

Bulunduğum bolgede Vodafone gram çekmiyor evin icinde bile cekmiyor. Turkcell'e gectim 1-2 yıldır internetle ilgili bir sikintim yok ama tek sikintisi cok pahali olmasi bence internetin bittigi zaman ek paketler kazik+ salla kazan da paketine özel internet gibi bir firsat yoksa pek de bir şey çıkmıyor en fazla 1GB gunluk YouTube veya Instagram (paketine ozel derken Turkcell genç kullanirken 14+10 kullanıyordum 2-3GB olarak haftalik dagitiyordu 1 aya suresi bitince yine kötü seçenekler vermeye basladi alirken aklinda bulunsun kaliteli ama kazik)Vodafone da interneti fazla veriyor ama çekmiyor 2 3 defa carktan haftalik 20GB almistim genelde fazla veriyor. Kısacası paran varsa Turkcell al geç.

Türk Telekom.
Genelde fiyatları Turkcell kadar pahalı değildir ve genellikle Vodafone'dan daha iyi çeker. Eğer Türk Telekom kullanmaya karar verirseniz teknosacell'e de bir bakın derim.
Kendileri Türk Telekom mobil altyapısını kullanıyor.
Not: Teknosacell'e geçişler sadece sitenin altındaki haritada bulunan Teknosa şubelerinden yapılabilir.
Haritada gözükmeyen diğer Teknosa şubelerinden veya Türk Telekom bayisinden geçiş olmuyor.

Türk Telekom'un sayfası:
Teknosacell'in sayfası:
Size önerebileceğim teknosacell tarifesi:
Tarife: Transfer Ultra 30.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı