Mobil operatör tavsiyesi

FleXieR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar anlık olarak Vodafone kullanıyorum hiç memnun değilim. Değiştirmek istiyorum. Uygun fiyatlı herhangi bir paket ve operatör önerisi verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu seneki hız testlerinde Turkcell en hızlı sonrasında TT ve Vodafone şeklinde gidiyordu. TT çok geliştirdi kendini Vodafone'den daha iyi. Faturalıysa Turkcell faturasızsa TT kullanabilirsiniz.

Bu seneki hız testlerinde Turkcell en hızlı sonrasında TT ve Vodafone şeklinde gidiyordu. TT çok geliştirdi kendini Vodafone'den daha iyi. Faturalıysa Turkcell faturasızsa TT kullanabilirsiniz.
Hocam maalesef turkcell bütçemin çoook üstünde o yüzden alamam. Türk telekomun da ondan çok farklı tarafı yok gibi internet üzerinden baktım paketlerine de.

Hocam maalesef turkcell bütçemin çoook üstünde o yüzden alamam. Türk telekomun da ondan çok farklı tarafı yok gibi internet üzerinden baktım paketlerine de.
Turkcell faturasız 140 tl TT faturasız 5GB 120-130 tl falan. Bimcell TT altyapısını kullanıyor ortalama yine aynı daha da ucuzu yok. Kaç gb kaç dk yeterli olur bilmiyorum ama faturalı daha ucuza geliyor. 2024'e geliyoruz daha da artacak

Turkcell faturasız 140 tl TT faturasız 5GB 120-130 tl falan. Bimcell TT altyapısını kullanıyor ortalama yine aynı daha da ucuzu yok. Kaç gb kaç dk yeterli olur bilmiyorum ama faturalı daha ucuza geliyor. 2024'e geliyoruz daha da artacak
Hocam şu an kyk yurdunda kaldığım için 15gb altı kurtarmaz maalesef.

Hocam şu an kyk yurdunda kaldığım için 15gb altı kurtarmaz maalesef.
Yani pek bir şey söylemem kyk kredisi alıyor musunuz? 15gb ise faturalı kullanın. Turkcell 12+6gb faturalı 175tl ilk 3 ay sonra 205 tl. Ya da 8+4gb ilk 3 ay 155Tl sonraki aylar 180Tl. E zaten diğerleri de aynı Turkcell kalitesinden şaşmamm

Geri
Yukarı