Mobil operatör tavsiyesi

Bütçe
120 TL gibi bir tarife arıyorum.

Efe Musaoğlu

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 2. hattımı değiştireceğim. Türk Telekom'dan başka bir hatta geçmeyi düşünüyorum. Türk Telekom'un çekim gücü berbat. Bana uygun fiyatlı ve iyi çeken bir hat gerek. Ankara'da yaşıyorum ve yazın köye gidiyorum. Dedemler Turkcell kullanıyor ve gerçekten harika çekiyor. Ama fiyatları çok tuzlu. Vodafone kullanan yok ailemde. Sizce hangi hatta geçmeliyim?

Ankara'daki duruma hakim olmasam da vodafoneun ses kalitesi gerçekten iyi ancak internet kısmı o kadar iyi değil. Türk telekomda ise bana kalırsa tam tersi internet iyi, ses kalitesi kötü. Turkcell ikisinde de iyi :)

GNÇ de güzel kampanyalar oluyor ona bakabilirsin

Türk Telekom bulunduğum bölgede hiç çekmiyor ve yıllardırda aynı. Eskiden beri kullandığım için fiyatı diğer oporetörlere göre uygun o yüzden diğerlerine geçemiyorum. Benzer fiyata daha iyi çeken bir seçenek bulsam anında geçerim arayanlar telefonun kapalı diyor sürekli. Bu kadar aymazlık olmaz gerçekten yıllardır şikayet edilildiği halde en küçük bir şey yapmıyorlar.

Zaten ana hattımda Turkcell var. Fakat ikisi de Turkcell olursa cebimi zorlar diye korkuyorum. Ama anneannem 100 liraya 20 GB Turkcell kullanıyor ben 6 GB interneti 130 liraya kullanıyorum. Bu nasıl oluyor?

Zaten ana hattımda Turkcell var. Fakat ikisi de Turkcell olursa cebimi zorlar diye korkuyorum. Ama anneannem 100 liraya 20 GB Turkcell kullanıyor ben 6 GB interneti 130 liraya kullanıyorum. Bu nasıl oluyor?

Zamanında bir kampanya olmuştur. Bende mesela önceden aldığım 14 GB rahat paketini 120 TL'ye kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı