Mobil oyun için kulaklık önerisi

Gxdik

Centipat
Daha fazla  
Profesyonel mobil oyuncusuyum ve hangi kulaklığı alacağımı bilmiyorum. Geçenlerde Razer Hammerhead True Wireless Gen 2 modelini aldım. Sol kulaklığın şarjı çok hızlı gittiği için iade ettim ve tekrar aynı modelinden aldım. Tekrardan sol kulaklıkta bir sorun yaşadım ve yeniden iade ettim. iPad Pro 2021 kullanıyorum. Maalesef kablolu kulaklık için bir giriş yeri yok. Onun için dönüştürücü almam gerek. Fakat Type-C girişli bir kulaklık buldum. ASUS ROG CETRA II olarak geçiyor. Sizin önerileriniz nelerdir?

Profesyonel mobil oyuncusuyum ve hangi kulaklığı alacağımı bilmiyorum. Geçenlerde Razer Hammerhead True Wireless Gen 2 modelini aldım. Sol kulaklığın şarjı çok hızlı gittiği için iade ettim ve tekrar aynı modelinden aldım. Tekrardan sol kulaklıkta bir sorun yaşadım ve yeniden iade ettim. iPad Pro 2021 kullanıyorum. Maalesef kablolu kulaklık için bir giriş yeri yok. Onun için dönüştürücü almam gerek. Fakat Type-C girişli bir kulaklık buldum. ASUS ROG CETRA II olarak geçiyor. Sizin önerileriniz nelerdir?
Kulak içi mi istiyorsun kulak üstü mü ?

Orijinal dönüştürücü ile beraber;
•ROG Cetra II
•Logitech G333
•HP Omen Dyad
•SteelSeries TusQ alabilirsin.

Ama yerinde olsam kulak üstü alırım. Blackshark V2X/SteelSeries Nova 1+Dönüştürücü ile çözersin.

Orijinal dönüştürücü ile beraber;
•ROG Cetra II
•Logitech G333
•HP Omen Dyad
•SteelSeries TusQ alabilirsin.

Ama yerinde olsam kulak üstü alırım. BlackShark V2X/SteelSeries Nova 1+dönüştürücü ile çözersin.

Kulak üstü kafamı çok sıkıyor. Tercih etmiyorum. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı