Mobil oyun önerileri

İşletim sistemi
Android

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Mobil platformunda oyun çok, kaliteli oyun pek yok.
Bugün sınıflarına göre oyun önerisi yapacağım. Teşekkürler.
1-Parkur
Platform oyunlarında 2 oyun önerebilirim.
Vector serisi ve bhop pro.
Vector 2D bir oyunken -ayrıca dövüş de içerisinde var- bhop pro ise sadece parkur temalı oyun.
2-Yaraticılik
Bir şeyleri inşa etme oyunları, çok var. Cities skylines hayranı iseniz, SimCity build'e bakabilirsiniz.
3-Arcede
Minecraft
4- Aksiyon
1-Call of duty mobile.
2-Apex mobile.
3-Pubg

5-Spor
1-Fifa Mobile
2-Pes Mobile.
3- NBA basketbol mobile

6-Simulasyon
1- Farming simülatör 16
2- Car parking

7- Yarış
1- Asphalt 9
2- Asphalt Nitro
3- Asphalt 8

8- Masa oyunları
101 Okey vip

Aksiyona yeni çıkan hyper front eklenebilir valorantın birebir mobil versiyonu. LoL ve mobile legends benzerliği gibi.simulasyon da fs 20 de güzel. Yarışta F1 mobile F1 sevenler için harika. NFS no limits de güzel. Kanser olmak isterseniz getting over it var mobilde. Kendi kararlarınızı seçip hikayeye yön verdiğiniz film/oyun olarak she sees red var. Birde GTA sa ve vice city var önerebileceğim.

Aga şu an telefonda yer yok diye indirmedim bunları yani eğlendiren oyunları koydum buraya daha iyileri vardır bunlara da bir bakın derim./dipnot: Hyper front, armajet: Season 7, armed heist soygun oyunu ama kaliteli değil o kadar belki beğenirsiniz diye yazıyorum, Apex Legends Mobile, Injustice 2, fancy pants adventure (çocukluğumuzun kahramanı :D), eğer Android kullanıyorsanız space marshals 2 (iOS'ta ücretli), Mortal Kombat, my friend petro, Hello Neighbor serisi, Critical Ops, Dead by Daylight, Assassin's Creed rebellion, Injustice: Gods Among Us, Clash of Clans, Clash Royale.
Yeter mi yetmezse daya yazayim.

750fac55-955d-47c9-bbd9-df301093d17d.jpg

Notlara yazmadıklarımı açıklamaya yazdım.

26 oyun yeter herhalde :D

Aga şu an telefonda yer yok diye indirmedim bunları yani eğlendiren oyunları koydum buraya daha iyileri vardır bunlara da bir bakın derim./dipnot: Hyper front, armajet: Season 7, armed heist soygun oyunu ama kaliteli değil o kadar belki beğenirsiniz diye yazıyorum, Apex Legends Mobile, Injustice 2, fancy pants adventure (çocukluğumuzun kahramanı :D), eğer Android kullanıyorsanız space marshals 2 (iOS'ta ücretli), Mortal Kombat, my friend petro, Hello Neighbor serisi, Critical Ops, Dead by Daylight, Assassin's Creed rebellion, Injustice: Gods Among Us, Clash of Clans, Clash Royale.
Yeter mi yetmezse daya yazayim.

Eki Görüntüle 1486429

Notlara yazmadıklarımı açıklamaya yazdım.

26 oyun yeter herhalde :D
Reporter seriside çok güzel.

Geri
Yukarı