Mobil oyun önerisi

Ücretli sanırım, Lite versiyonu ile arasında pek fark var mı?
Lite versiyonlarında sadece tek bir senaryo modu var. Örneğin Age of History 2 Europe Lite varsa, sadece Avrupa senaryo modu var ama tam sürümde 10-15 tane falan senaryo modu var. Bir süre lite götürür sizi ama sonra sıkabilir, bu arada telefonda fiyatı pahalıydı diye hatırlıyorum. 20 lira mı neydi. Steam'de 10 lira, sistem gereksinimleri düşük zaten varsa bilgisayarınız oradan almanızı tavsiye ederim.

Oynayın eğlenmenize bakın millet para kazanacak diye kafaya mı takalım her şeyi.
Bu sözü bana söylediğinizi varsayıyorum (Eğer öyle değilse özür dilerim.) Bu forumun kuralları var ve en bilindik olanlarından biri de korsan önermektir. Siz korsan oynayabilirsiniz ama bu forumda bunu insanlara öneremezsiniz. O yüzden kuralları bir kere daha okumanızı öneririm. Aynı zamanda adamlar oyuna uğraşmışlar ve birazcık da para kazanmak için ücretli yapmışlar haklarını veriyoruz asıl.

Bu sözü bana söylediğinizi varsayıyorum (eğer öyle değilse özür dilerim.) Bu forumun kuralları var ve en bilindik olanlarından biri de korsan önermektir. Siz korsan oynayabilirsiniz ama bu forumda bunu insanlara öneremezsiniz. O yüzden kuralları bir kere daha okumanızı öneririm. Aynı zamanda adamlar oyuna uğraşmışlar ve birazcık da para kazanmak için ücretli yapmışlar haklarını veriyoruz asıl.

Genel olarak yazdım. Sizi kastederek değil. Forumda ki kuralları koyanların crack yazılım kullandığından eminim. Değilse de zaten firmalar bedava veriyordur onlara tanıtım için. Para yatırıp emek vererek geliştiğimiz oyunu yapan firma oyunu kapatma kararı alınca biz mağdur oluyoruz. Bu konuya niye kimse değinmiyor. Hesap satışı yasak olduğu halde konu onaylanmış. Dolar 13 TL olmuş temel ihtiyaçlarımızı mı yapalım fuzili masraf mı yapalım ben temel ihtiyaçlarımı karşılıyorum. Geleceğime ve kendime yatırım yapıyorum. Bana da bedava key versinler bende orijinal kullanırım. Her platformda oyunu satın almak istemiyorum açıkçası. Benim çalıştığımın hakkını vermiyorlar ben niye başkasına vermek zorundayım. Belirtilen oyunu oynadım 5 kuruş para hak etmiyor.

Genel olarak yazdım. Sizi kastederek değil. Forumda ki kuralları koyanların crack yazılım kullandığından eminim. Değilse de zaten firmalar bedava veriyordur onlara tanıtım için. Para yatırıp emek vererek geliştiğimiz oyunu yapan firma oyunu kapatma kararı alınca biz mağdur oluyoruz. Bu konuya niye kimse değinmiyor. Hesap satışı yasak olduğu halde konu onaylanmış. Dolar 13 TL olmuş temel ihtiyaçlarımızı mı yapalım fuzili masraf mı yapalım ben temel ihtiyaçlarımı karşılıyorum. Geleceğime ve kendime yatırım yapıyorum. Bana da bedava key versinler bende orijinal kullanırım. Her platformda oyunu satın almak istemiyorum açıkçası. Benim çalıştığımın hakkını vermiyorlar ben niye başkasına vermek zorundayım. Belirtilen oyunu oynadım 5 kuruş para hak etmiyor.
Hocam katılıyorum geçinmek de zor aynı zamanda oyun almak da. Kusura bakmayın biraz sert çıkmışım mesajda. Ama kurallar böyle uymazsanız ceza alırsınız.
benim de apk indirdiğim olmadı değil sonuçta :)

Hocam katılıyorum geçinmek de zor aynı zamanda oyun almak da. Kusura bakmayın biraz sert çıkmışım mesajda. Ama kurallar böyle uymazsanız ceza alırsınız.
benim de APK indirdiğim olmadı değil sonuçta :)

Hocam ben ceza yemeye alıştım burada her hafta en az 5-6 ceza geliyor küçük nedenlerden.
Mesela: Noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakınız. Noktalama işaretlerinden önce hiç boşluk bırakmayınız.
Hocam ben sadece para verdikten sonra param ile rezil olmayacağıma emin olduğum oyunu alıyorum.
Sunucu kapanması, oyuna destek vereceklerini söylemelerine rağmen yapmamaları durumlarını çok yaşadım çünkü.
:)

Geri
Yukarı