Mobil oyun önerisi

İşletim sistemi
Android

Ahmet Tuğhan

Decapat
Daha fazla  
Yoğun aramalarımla bile güzel, kaliteli ve özellikle uzun ömürlü bir mobil oyun bulamadım.
Bana 1) Para yatırmak istesem üzmeyecek (uygun oyun içi satın alımlı)
2) Uzun vadeli, güncelleme desteği bitmeyen, sıkmayan, üstüne saatler harcanabilecek.
3) Mümkünse internetli (çok oyuncu destekli)
Bildiğiniz oyun var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük boyutlu (0-100 MB) ve internetsiz: [Dünya Süper Lig,Extreme Car Driving Simulator,Slither.io,Smash Hit,Soccer Super Star,Dr. Driving,Sling Drift,Hit Master,Tank Hero,Tank Hero:Laser Wars,Zombie Catchers,Seçkin Keskin Nişancı,Anger of Stick 5 :Zombie ,Moto X3M Bike Race Game,Annelids(içinde online versiyonu da var)...]

İnternetli mobil oyunlar: [Garena Free Fire,Pubg Mobile,Pubg Mobile (Lite),Brawl Stars,Zula Mobile,Roblox,Clash Royale,Kafa Topu 2,Basketbol Arena,Gartic.io...]

Annelids oyununu öneririm; hem offline hem de Online(offline seçeneğinin içinde Bluetooth seçeneği de var. Yani Bluetooth ile bağlanarak da arkadaşlarınızla Online oynayabilirsiniz...)

Şimdilik Zaman Öldürmek İçin Önerebileceklerim Bu Kadar.Şimdiden İyi Oyunlar,İyi Keyifler...

Merhaba hocam. Bir konuya şöyle bir yardımım olmuştu. Umarım size bir yardımım dokunur. Eğer yazıdan memnun kalmazsanız lütfen bana geri dönüş yapın. Bu arada iyi oyunlar.

Düşük boyutlu (0-100 MB) ve internetsiz: [Dünya Süper Lig,Extreme Car Driving Simulator,Slither.io,Smash Hit,Soccer Super Star,Dr. Driving,Sling Drift,Hit Master,Tank Hero,Tank Hero:Laser Wars,Zombie Catchers,Seçkin Keskin Nişancı,Anger of Stick 5 :Zombie ,Moto X3M Bike Race Game,Annelids(içinde online versiyonu da var)...]

İnternetli mobil oyunlar: [Garena Free Fire,Pubg Mobile,Pubg Mobile (Lite),Brawl Stars,Zula Mobile,Roblox,Clash Royale,Kafa Topu 2,Basketbol Arena,Gartic.io...]

Annelids oyununu öneririm; hem offline hem de Online(offline seçeneğinin içinde Bluetooth seçeneği de var. Yani Bluetooth ile bağlanarak da arkadaşlarınızla Online oynayabilirsiniz...)

Şimdilik Zaman Öldürmek İçin Önerebileceklerim Bu Kadar.Şimdiden İyi Oyunlar,İyi Keyifler...

Merhaba hocam. Bir konuya şöyle bir yardımım olmuştu. Umarım size bir yardımım dokunur. Eğer yazıdan memnun kalmazsanız lütfen bana geri dönüş yapın. Bu arada iyi oyunlar.
Teşekkürler hocam.

Merhaba;

1.car parking multiplayer: Oyun gayet güzeldir mobil oyunlara göre güzel grafiği sahiptir. Eğer araba oyunu tarzında bir oyun arıyorsanız size tavsiye ederim. Online olması, son zamanlarda gelen sık sık güncellemeler de oyunun artılarındandır.

2.PUBG Mobile: Hemen hemen herkesin severek oynadığı bir mobil oyundur, arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz, tavsiye ederim.

3.Kafa Topu 2: Oyunda gelişerek taraftar kazanıyorsunuz, aynı şekilde arkadaşlarınızla da Online oynama imkanına sahipsiniz. Tavsiye ederim sıkılmadan oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı