Mobil oyun önerisi

İşletim sistemi
Android

Gokhan Bird

Centipat
Şu anda Wild Rift ve RISK Global Dominantion oynuyorum. Beğendiğiniz, akıcı oyun önerilerine açığım.

İnternet sıkıntı degil.
Cihaz: Samsung Tab s9.

Son düzenleyen: Moderatör:
Standoff 2 , Combat Master , Farlight 84 , League Of Legends Wild Rift , Clash royale efsane mobil oyunların başında geliyor gayet kaliteliler.İyi günler dilerim.

Fm 24 sarıyo mu?
Yani futbol oyunlarından zevk alınmaz.(Öznel)Onun için benim verdiğim oyunları dene ama Combat Master ve Farlight 84 ü öneririm lakin bunları oynamak için cihazının iyi olması lazım.Diğer önerdiklerimi de oynayabilirsin:Soracağın başka sorularda yardımcı olmaya çalışırım.

Yani futbol oyunlarından zevk alınmaz.(Öznel)Onun için benim verdiğim oyunları dene ama Combat Master ve Farlight 84 ü öneririm lakin bunları oynamak için cihazının iyi olması lazım.Diğer önerdiklerimi de oynayabilirsin:Soracağın başka sorularda yardımcı olmaya çalışırım.
Üstad peki wild rift,pubg,cod gibi oyunları telefondan mı oynamak mantıklı ipad mi,ekran açısından?

Üstat peki Wild Rift, PUBG, CoD gibi oyunları telefondan mı oynamak mantıklı iPad mi, ekran açısından?

Duruma göre değişir, iPad de saldırı tuşuna uzanmak zor olabiliyor ama ekranı büyük. Wild Rift gibi MOBA oyunlarda iPad. PUBG, CoD gibi aim gerektiren oyunlarda da sen tercihine kalmış ancak orta büyüklükte tabletler tercih edebilirsin. Senin yerinde olsaydım iPad yerine ortalama bir oyuncu laptop alırdım CoD, PUBG gibi oyunlarda emulatör kullanırdım. Bu konuda sana yardımcı olurum. Başka sorun varsa yaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı