Mobil Oyun Önerisi

SpaceSoldier

Kilopat
Yer
Pluton
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar iyi bir bilgisayarımın olmaması nedeniyle mobil oyunlar oynuyorum ancak tatmin edici bir zevk veren oyun henüz bulamadım. Bulduysam da bitirdim. İnternetli internetsiz (tercihim) oyun önerileriniz var mı? FPS oyunu olmasa çok iyi olur. Teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar iyi bir bilgisayarımın olmaması nedeniyle mobil oyunlar oynuyorum ancak tatmin edici bir zevk veren oyun henüz bulamadım. Bulduysam da bitirdim. İnternetli internetsiz (tercihim) oyun önerileriniz var mı? FPS oyunu olmasa çok iyi olur. Teşekkürler. :)
GTA serisi Android oyun club adlı siteden indirebilirsiniz. Pes 2017 aynı dediğim sitede var. Stratejik oyun sevmeme rağmen beğendiğim oyun olan clash royale play Store'dan indirebilirsiniz.

Beni ve soruyu soranı daha dikkatli okusaydın böyle saçma bir yorumda bulunmazdın @SpaceSoldier kesinlikle FPS oyunu istemiyorum dememiş, olmasa iyi olur demiş. @Yuuji Sen de strateji oyun sevmeme rağmen Clash Royale'i seviyorum demişsin. Anladın mı? Belki Modern Combat'ı sevmeye başlayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pocket Planes saatlerce ve günlerce oynadım. Uykusuz kaldım, çok fena bağımlılık yapabiliyor özellikle başlangıçta xD

Teker teker uçaklar alıp onlarla yolcu ve yük taşıyorsunuz. Yeni hava alanları alıyorsunuz ve daha çok uçak, daha fazla yük, daha fazla para, daha çok uçak neyse öyle devam ediyor. Gerçek dünya haritası var oyunda.

Free to play. Yapımcısı NimbleBit. Adamlar tek kelimeyle mükemmel. Mobilde onlar üstüne tanımam, şimdiye kadar yaptıkları her şeyi oynadım. Pocket Trains, Pocket Frogs, Pocket Planes, Tiny Tower, Vegas, daha da var şu an hatırlamadığım.

Mobilden pek bir şey oynamıyorum ama oynarsam bu adamların bir şeyi oluyor. Pocket Frogs'da kurbağa büyütüyorsunuz o da garip ama zevkli bir oyun, Pocket Trains de yukarda anlattığımın aynısı sadece trenli :ROFL:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı