Mobil Oyun Pazarı, PC ve Konsolun Önüne Geçti

Oynadığınız oyunların neredeyse tamamında vurup kırmadan başka bir şey yok. PUBG'nin gereksiz yere nefret edildiğini düşünüyorum.
PUBG Mobile'ın oynadığım oyunların yanından bile geçeceğini sanmıyorum şahsen. Özellikle CS:GO gibi oyunların yanından.
Hayatı yokmuş gibi oynamak ile zevkine oynamak arasında fark var.
Aynen öyle ben sabah akşam durmadan oynayanları anlamıyorum. Tabii kendi tercihleri ama neredeyse 20 saat boyunca küçük bir ekrana bakarak bir oyun oynamak şahsi görüşüm mantıklı değil. 1-2 saat oyna geç.

Ne oynuyorsunuz ki? Hikayeli oyunlar bir yere kadar. Sürerlilik sağlayabilecek bir durum değil.
Sea of Thieves,CS:GO,Valorant,Rainbow Six Siege,PUBG ve Forza Horizon 4 bunlardan bazıları. Pek hikayeli oyun oynamam ama hikayeli oyunların sınırı yok çok fazla hikayeli oyun var birini bitir başkasını oyna. Bu arada PUBG Mobile'ın yaş kitlesinin 30 üstü olduğunu sanmıyorum. Bazen ölüm maçı giriyorum oyunda çoğu kişinin profilinden anlaşılıyor 12-16 yaş arası oldukları.

PUBG iyi oyun sadece oynamayı bilmeyen ölüp duran kişiler oyuna sövüyor o kadar, teknik açıdan rezalet oyun ama mobil sektöründe en para yığdırılan oyundur kendisi Free Fire'dan sonra.
Sea of Thieves,CS:GO,Valorant,Rainbow Six SiegePUBG ve Forza Horizon 4 bunlardan bazıları. Pek hikayeli oyun oynamam ama hikayeli oyunların sınırı yok çok fazla hikayeli oyun var birini bitir başkasını oyna. Bu arada PUBG Mobile'ın yaş kitlesinin 30 üstü olduğunu sanmıyorum. Bazen ölüm maçı giriyorum oyunda çoğu kişinin profilinden anlaşılıyor 12-16 yaş arası oldukları.
Hocam, bir mobil oyunu PC oyunuyla kıyaslamak 🤓.

PUBG iyi oyun sadece oynamayı bilmeyen ölüp duran kişiler oyuna sövüyor o kadar, teknik açıdan rezalet oyun ama mobil sektöründe en para yığdırılan oyundur kendisi Free Fire'dan sonra.

Hocam, bir mobil oyunu PC oyunuyla kıyaslamak 🤓.
Kıyaslamıyorum arkadaşın yorumuna cevap verdim 🤓.Zaten grafik kalitesi bile kıyaslamamaya yeter şahsen.

Mobil cihazlara erişimin bu denli yaygın olması en büyük sebep bence. Konsoldan çok akıllı telefon var dünya üzerinde. Özellikle Hintler ve Çinliler bu sektörün itici gücüdür.

Geri
Yukarı