Mobil oyun tavsiyesi

Dostum interaktif hikaye tarzını sevmiyorsan sevmeni öneririm. Oyunu 3 kez bitirdim.
Aya araştırma için giden 4 kişilik takımı dünyadan komuta ediyorsun ve senin verdiğin kararlar neticesinde hikaye şekil alıyor. Çok sürükleyici. UYARI!:Oyun bedava ama çok fazla bekleme süresi geliyor. Oyuna 5 tl verdim ve bayağı hak etti. Yaklaşık 6 farklı sonu var.

OYUN ADI: Zarya: Şeytanın Şafağı

Dostum interaktif hikaye tarzını sevmiyorsan sevmeni öneririm. Oyunu 3 kez bitirdim.
Aya araştırma için giden 4 kişilik takımı dünyadan komuta ediyorsun ve senin verdiğin kararlar neticesinde hikaye şekil alıyor. Çok sürükleyici. UYARI!:Oyun bedava ama çok fazla bekleme süresi geliyor. Oyuna 5 tl verdim ve bayağı hak etti. Yaklaşık 6 farklı sonu var.

OYUN ADI: Zarya: Şeytanın Şafağı
Teşekkürler daha önce oynadığım bir oyun bekleme süreleri çok canımı sıktığı için bitiremedim.

Hikaye Tarzı: The Walking Dead Season
Modern Combat 5
Dead Trigger
Game Of Thrones
Dungeon Hunter 5
Xenowerk
Raft Survival
Eyes The Horror Game
Room
Minecraft Story Mode ( :D napalım bir max payne yada mafia serisi vardıda mobilde biz mi oynamadık yada gittik minecraft oynadık. Bu arada 2 side efsane bir seri.)
Aklıma gelirse yazarım. Yanlız ingilizcen varsa game of thrones ve the walking dead seasonu oynamanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı