Mobil oyun yapmak zor mu?

emin ymz

Decapat
Daha fazla  
Mobil oyun yapmak zorlu bir süreç mi? Hiçbir şey bilmeyen birisi için ve yapıldığında para kazanma nasıl oluyor? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Mobil oyun yapmak zorlu bir süreç mi? Hiçbir şey bilmeyen birisi için ve yapıldığında para kazanma nasıl oluyor? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Nasıl bir oyun yapacağına göre değişir. Bazı oyunlar için fizik bilgisi gerekirken zorlayabilir. Bazı oyunlarda da hiç fizik bilgisine ihtiyaç olmaz basitleşir.

Kodlama bilgine ve bütcene göre, mesela oyunun belli bir bölümde internet üzerinden bir sşteye bağlanmasını isteyeceksen API lazım ve bu genellikle paralı para kazanma konusuna gelirsek genellikle oyun ilk 1-2 saat insanlara gösteriliyor sonra etkileşim almazsa daha az gösteriliyor ve biraz reklam donatman gerekebilir.

Oyun yapmak zor, para kazanmak kısmen daha basit.

Hocam oyun işte basit oyunlar gibi şeyler yapmayı düşünüyorum ve bu bir ekiple birlikte yapılırsa nasıl olur?

Kodlama bilgine ve bütcene göre, mesela oyunun belli bir bölümde internet üzerinden bir sşteye bağlanmasını isteyeceksen API lazım ve bu genellikle paralı para kazanma konusuna gelirsek genellikle oyun ilk 1-2 saat insanlara gösteriliyor sonra etkileşim almazsa daha az gösteriliyor ve biraz reklam donatman gerekebilir.

Kodlama bilmiyorum.

Kodlama bilmiyorum.

Kodlama bilmiyorum.

Hocam oyun işte basit oyunlar gibi şeyler yapmayı düşünüyorum ve bu bir ekiple birlikte yapılırsa nasıl olur?

Kodlama bilmiyorum.

Kodlama bilmiyorum.

Kodlama bilmiyorum.

Kodlama öğrenmek en fazla 5-6 saatini alır çeşitli platformlarda kısaca anlatıyolar, ve istersen API için deneme sürümü alabilirsin ama deneme süreleri çok kısa zaten çok pahali değiller almanı tavsiye ederim.

Kodlama bilmiyorum.

Kodlama bilmiyorum.

Kodlama bilmiyorum.

Bilmesende buildbox gibi programlarla zerre bilgin olmadan oyun yapabilirsin ama ne kadar iyi olacağı tartışılır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı