Mobil oyunum için isim önerisi

RaSGooL

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese selamlar. Şu anda yapmakta olduğum bir mobil oyunum mevcut. Oyunu kısaca anlatırsam; 2 karakteri de aynı anda kontrol edebildiğimiz bir platform bulmaca oyunu. Amacımız 2 karakteri de aynı anda kapıya ulaştırmak. Kısaca bu şekilde.
Bu temaya uygun ve yaratıcı bir isim önerisi yapabilir misiniz? Tabi ki bende düşündüm aklımda birkaç tane isim var. Sizlerin de yaratıcılığınızı merak ediyorum açıkçası.

Oyun görselleri.
dungeon.PNG

jungle.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yaratıcı bir isim bulamadım ama oyun güzele benziyor, oyunu çıkardığınızda etiketleyebilirsiniz deneyimlerim.
Teşekkürler hocam.
Adventure of the Ghost. Bence hoş bir isim. "Towards the door" temaya biraz daha uyan bir isim oldu.
Aslında mantıklı. Teşekkürler beğendim.
Hocam İngilizce biraz da komik olacak belki ama gates: X and X ( X = karakter isimleri)
Hocam karakter isimleri yok ki :d aklımda bulunsun. Aslında mantıklı olabilir.
Dark Dungeons.Bu olabilir.
Bende başta öyle düşünüyordum. Ama oyun tamamen zindanda geçmeyeceği için bu isim aslında olmuyor. Zindan, orman, sonbahar, Ateş, buz gibi bölümler olacağı için pekte mantıklı olmuyor. Teşekkürler önerin için.

TAID koyabilirsin açılımı biraz saçma ama oyunla alakalı maytap geçmiyorum cidden güven hem açılımını koymayacağın için isme zaten açılımı saçma olsada olur

TAID koyabilirsin açılımı biraz saçma ama oyunla alakalı maytap geçmiyorum cidden güven hem açılımını koymayacağın için isme zaten açılımı saçma olsada olur
Hocam ismi Two Heads: Hardcore Platform Puzzle olarak yaptım. Logoyu da bu isme göre hazırladım.
Teşekkür ederim önerin için.

Geri
Yukarı