Mobil Tarife Önerileri

Şuanlık fiyatlandırma ile ilgili herhangi bir farklı bilgilendirme yok ve çekim gücü tatmin edici ama zam yaparlarsa yeniden operatör değiştirebilirim. Siz neden memnun kalmadınız, bulunduğunuz yerde çekmiyor muydu? @onur eymen
Bakın şimdi paketlerin kuralları vardır örneğin MEVSİM 5 GB paketi 29 tl ve çok kötü çeker.Ben hem Mevsim 5 GB hemde Mobilist 5 GB kullandım ve Mobilist 5 GB daha iyi çünkü daha pahalı şuan kullandığım"Doyasıya 10 GB"

3 sene önce 1 yıllık taaühhütle kullanmışlığım var o zamanlar pek bi sıkıntı olmadı bulunduğum yerde. Şimdi de bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama faturasız tarife kullanacağım memnun olmazsam değiştirebileyim çabucak diye.

3 Sene önce 1 yıllık taaühhütle kullanmışlığım var o zamanlar pek bir sıkıntı olmadı bulunduğum yerde. Şimdi de bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama faturasız tarife kullanacağım memnun olmazsam değiştirebileyim çabucak diye.
5 TL daha verip Doyasıya 10 GB alabilirsiniz gayet iyi çekiyor hem de ilk 3 ay cayma bedeli alınmıyor Bir de şöyle bir şey var aldığınız paket iyi çekmiyorsa 5555'e iptal paketin adı ve GB'sini yazın atın internette kendi sitelerinde faturasız bölümünde paketlere bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuanlık fiyatlandırma ile ilgili herhangi bir farklı bilgilendirme yok ve çekim gücü tatmin edici ama zam yaparlarsa yeniden operatör değiştirebilirim. Siz neden memnun kalmadınız, bulunduğunuz yerde çekmiyor muydu? @onur eymen
İlk olarak TT santraline 200m uzaktayım ve çekmiyor. Eğer İstanbul, İzmir vb. şehirlerde sıkıntı yaratmaz ama arada bi köye falan giderseniz hayatı sorgularsınız. Zam olarak da çok eskiden ucuzdu şimdi sağlam oturtuyorlar.

Yeni gectiysen 39 tlye selfy 15 gb al.
Pakette sadece 15 gb internet var.
Kullandığın sms ve dakika internetten gidiyor.
Eğer benim gibi konuşma ve mesajlaşmayı whatsapp üzerinden yapıyorsan bir dene derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı