Mobil Tarife Önerisi

Anwisdom

Hectopat
Merhaba arkadaşlar 21 Eylül'de Vodofone ile olan taahütüm bitecek ve başka bir sağlayıcıya geçmek istiyorum. Aklımda Türk Telekom var ama çok olumsuz yorumları var. Maksimum aylık 50 TL gibi bir paket yapabilirim internet 4-8 GB arası olursa yeterli olur bana.

2 yıldır kullanıyorum ben bir sıkıntısını görmedim. Türk Telekom çekmiyor muhabbeti 5 sene öncesinden kalma. Altyapısını gayet iyileştirdiler. Yaşadığınız bölgede nasıl çekiyor onu bölgenizde Türk Telekom kullanan insanlara sorup öğrenebilirsiniz.

Tarife olarak buna bakabilirsiniz. 8GB 35TL gayet uygun. 50TL gibi ücretler ödemenize gerek yok.

Turkcell hazır karta her ay 45 TL'ye uçuran 4 gb yüklüyorum. (4gb, 500dk, 1000 sms) Yanında Turkcell her ay aylık 1 gb veriyor, salla kazandan da çıkan internet hediyeleriyle aylık 11 gb'ı bulmuşluğum var. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı