Çözüldü Mobil uygulama nasıl bozulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bozsan bile bir şekilde sil tekrar yükle yapabilirler diye düşünüyorum. Uygulamanın internet kullanmasını engelleyebilirsin. Biraz araştırdım netguard diye bir uygulama var Play Store'da hem mobil veri hem Wi-Fi kullanmasını engelleyebiliyorsun. Bu işlemleri yaptıktan sonra netguard uygulamasını da gizlersin. Eğer TikTok sil yükle yapılırsa ayarlar gidiyor mu bilmiyorum hiç denemedim. Biraz kurcala istersen geri dönüş yaparsın.
e-Okul mu hocam?

Hayır tabii ki de ocam :) TikTok kardeşim çok kullanıyor ömrü gidiyor düşünüyorum tabletim acil lazım onlar gelmeden önce.

Arkadaşlar benim bir uygulamayı bozmam gerekiyor. Çalışmasın. Çalışırken bir anda dursun falan ya da sahte bir hata yapmam lazım. Nasıl yapabilirim?

Hocalarım gülücük atmak yerine yazsanız ya.

Hayır tabii ki de ocam :) TikTok kardeşim çok kullanıyor ömrü gidiyor düşünüyorum tabletim acil lazım onlar gelmeden önce.

Hocalarım gülücük atmak yerine yazsanız ya.

Bozmak yerine günlük yarım saat veya farklı bir saat belirleyip, o saati geçince uygulamanın kapanmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl yapılır tam olarak bilmiyorum. Sadece fikir.

Bozmak yerine günlük yarım saat veya farklı bir saat belirleyip, o saati geçince uygulamanın kapanmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl yapılır tam olarak bilmiyorum. Sadece fikir.

Bozmam lazım işte hocam bende cevap geldi zannetim :/

Halletim galiba uygulama kilitleyicisinde böyle bir özellik olduğunu hatırladım oldu.

Bozsan bile bir şekilde sil tekrar yükle yapabilirler diye düşünüyorum. Uygulamanın internet kullanmasını engelleyebilirsin. Biraz araştırdım netguard diye bir uygulama var Play Store'da hem mobil veri hem Wi-Fi kullanmasını engelleyebiliyorsun. Bu işlemleri yaptıktan sonra netguard uygulamasını da gizlersin. Eğer TikTok sil yükle yapılırsa ayarlar gidiyor mu bilmiyorum hiç denemedim. Biraz kurcala istersen geri dönüş yaparsın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231120_200102_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20231120_200102_Google Play Store.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20231120_200056_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20231120_200056_Google Play Store.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20231120_200050_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20231120_200050_Google Play Store.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 28
Çözüm
Firewall indirebilirsiniz hocam uygulamanın internet erişimini kısıtlamış olursunuz. Sil yükle yapınca ise ayarlar gidiyor.

Hocam ben sizin ellerinizden değil ayaklarından öpeyim ne kadar teşekkür etsem azdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı