Mobil veri interneti çok yavaş

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 32B
Makaleler
6
Yer
Bursa
Evdeki Wi-Fi şu an çalışmadığı için nobil veriyi kullanıyorum ama YouTube'da videolar sürekli donuyor, 480P bile rahat izleyemiyorum, sorun nedir? Sizde de böyle mi?
Bursa nilüferdeyim 4.5G çekiyor, Vodafone kullanıyorum.

Herhangi bir hız testi uygulamasında veya sitesinde hızınızı kontrol edebilirsiniz.

Eğer 1-2 tik çekiyorsa videonun indirilmesinde kopmalar olabilir, bu da donmalara neden olabilir?

Herhangi bir hız testi uygulamasında veya sitesinde hızınızı kontrol edebilirsiniz.

Eğer 1-2 tik çekiyorsa videonun indirilmesinde kopmalar olabilir, bu da donmalara neden olabilir?
Screenshot_20201004-212502_Chrome.jpg
Screenshot_20201004-212434_Chrome.jpg

Evdeki Wi-Fi şu an çalışmadığı için nobil veriyi kullanıyorum ama YouTube'da videolar sürekli donuyor, 480P bile rahat izleyemiyorum, sorun nedir? Sizde de böyle mi?
Bursa nilüferdeyim 4.5G çekiyor, Vodafone kullanıyorum.
O firma bizim eve 0.6Mbps hızı dibimizdeki 4.5G baz istasyonu üzerinden verebilen rezalet bir firma. Açıkçası 2 senedir kullanmıyorum, size de önermem.

Şu an çözüm lazımsa hat ayarını 3G yap. İnan 3G çoğu yerde daha hızlı oluyor.

Hocam ben 3G’de kullanıyorum download hızı 15-20’lere çıkıyor. 4.5G’de 1-2 arası gidip geliyor. Dünya 6G’ye hazırlanıyor biz hala internet çekmeme sorunu yaşıyoruz.

Geri
Yukarı