Mobilde kullandığınız tarayıcılar neler?

Mobilde hangi tarayıcıları kullanıyorsunuz? (2 oy hakkı)

• Google / Chrome

Oy: 159 57,6%
  • Microsoft Edge / Bing

Oy: 14 5,1%
  • Firefox / Focus

Oy: 21 7,6%
  • Safari

Oy: 47 17,0%
  • Opera / GX / Mini

Oy: 38 13,8%
  • DuckDuckGo

Oy: 7 2,5%
  • Yandex

Oy: 1 0,4%
  • Vivaldi

Oy: 2 0,7%
  • Brave

Oy: 30 10,9%
  • Puffin

Oy: 0 0,0%
  • Yaani

• Samsung Internet

Oy: 17 6,2%
  • Mi tarayıcı

Oy: 6 2,2%
  • Tor tarayıcı

Oy: 2 0,7%
  • RedApp tarayıcı

• Aloha tarayıcı

• Dolphin tarayıcı

• Ankette bulunmuyor

Oy: 12 4,3%

• Oy verenlerin toplamı
    276
Safari kullaniyorum.

Mobilde Safari'nin eksigi yok, hatta reklam engelleyici kusursuz calisiyor.

Chrome piyasayı kolay kolay vermez. Küresel çapta bir şirkete karşı gelmek biraz sıkar. Tabiri caizse 40 fırın ekmek yemeleri lazım.
PC'de yavaş yavaş EDGE'ye veriyor.. ben bile pc'de chrome'dan Edge'ye geçtiysem çoğunluk gececektir. (kullanıcı alışkanlıklarım zor değişir). Mobilde durumu zaman gösterecek.

Firefox ve Duckduckgo kullanıyorum. Firefox'u reklam engelleyici ile kullanıyorum, hemen hemen her ihtiyacımı karşılamakta. Sade ve gizliliğe verdiği önemden ötürü Duckduckgo'yu da kullanıyorum. Edge ile birlikte (bence) Android'deki en iyi tarayıcılardan.

Açık ara farkla Google yine birinci. Zaten dünyada trilyon Dolar olan 5-6 şirket var. Diğerleri düşüyor. O 5-6 şirkette kolay kolay yerini vermez.
Kaydırarak sekme kapatma özelliği bile olmayan tarayıcının kullanılma sebebi sanırım ön yüklü gelmesi.
Öncelikle biraz tema getirmeliler veya o sıkıcı/boğucu gri temasından kurtulmaları gerekiyor.

Kaydırarak sekme kapatma özelliği bile olmayan tarayıcının kullanılma sebebi sanırım ön yüklü gelmesi.
Mesela Google, Apple'a Google hizmetleri için ki bunlardan biri tarayıcı. Apple cihazlarında beni kullan diye para veriyor.
Öncelikle biraz tema getirmeliler veya o sıkıcı/boğucu gri temasından kurtulmaları gerekiyor.
Ben gayet memnunum.

Geri
Yukarı