Mobilde MOBA oyunların saçmalıkları

İşletim sistemi
Android

messimuco

Picopat
Merhabalar. Bugün bilgisayardan LoL'ü sildim ve bıraktım ama arada telefondan takılmalık bir oyun arayışına girdim ve 3 tane göze çarpan oyun var Wild Rift, ML: BB ve Arena of Valor.

Wild Rift başlamadım çünkü Riot Games oyunları artık bunalttı ve bilgisayar sürümü ile aynı şeyler olduğu için eledim ki oyuncu sayısı çok yüksek değil sanırım.

Arena of Valor'a baktım 10.seviyeye kadar geldim. Ama beni memnun etmedi. Grafikleri, oynanışı çok kötü geldi. Ayrıca 2 normal oyun sonrası direkt dereceli soktu botlarla maç yapıyorum takimim da olan sözde gerçek oyuncu sürekli beni takip edip benimle geziyor 3-4 dereceli attım ve sürekli aynısı oldu. Yalandan oyuna davet etmesi de garip. O yüzden soğudum ve sildim.

ML: BB'ye de hiç başlamadım çünkü kostümlerin ekstra saldırı gücü verme saçmalığı yüzünden. Eli yüzü düzgün mobil bir MOBA'ya da gelisebilecegim keyif verecek bir oyun yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bugün bilgisayardan LoL'ü sildim ve bıraktım ama arada telefondan takılmalık bir oyun arayışına girdim ve 3 tane göze çarpan oyun var Wild Rift, ML: BB ve Arena of Valor.

Wild Rift başlamadım çünkü Riot Games oyunları artık bunalttı ve bilgisayar sürümü ile aynı şeyler olduğu için eledim ki oyuncu sayısı çok yüksek değil sanırım.

Arena of Valor'a baktım 10.seviyeye kadar geldim. Ama beni memnun etmedi. Grafikleri, oynanışı çok kötü geldi. Ayrıca 2 normal oyun sonrası direkt dereceli soktu botlarla maç yapıyorum takimim da olan sözde gerçek oyuncu sürekli beni takip edip benimle geziyor 3-4 dereceli attım ve sürekli aynısı oldu. Yalandan oyuna davet etmesi de garip. O yüzden soğudum ve sildim.

ML: BB'ye de hiç başlamadım çünkü kostümlerin ekstra saldırı gücü verme saçmalığı yüzünden. Eli yüzü düzgün mobil bir MOBA'ya da gelisebilecegim keyif verecek bir oyun yok mu?

Mobil MOBA oyunlarını pek oynayan biri değilim en fazla 3-4 kere oynamışımdır MOBA oyunları sevmiyorum ama beni asıl iten şey mobil MOBA'ların reklamları ( Özellikle de Mobile Legends )

Mobil MOBA oyunlarını pek oynayan biri değilim en fazla 3-4 kere oynamışımdır MOBA oyunları sevmiyorum ama beni asıl iten şey mobil MOBA'ların reklamları ( özellikle de Mobile Legends )

Evet oyunla alakalı olmayan reklam saçmalıkları benim de sinirimi bozuyor.
Mobile Legends adamdır.

Kostüm saçmalığı çok uzaklaştırıyor maalesef 🥲.

Kostüm saçmalığı çok uzaklaştırıyor maalesef 🥲.

Pek katkı sağladığını düşünmüyorum ya. Oynarken hiçbir zaman kostüm farkı aklıma gelmedi. Ayrıca ML: BB kostümleri güzel oluyor onu da söylemeden geçmeyeyim :D Oyuncu kitlesi pek kaliteli değil ama arkadaşlarla oynayınca sarıyordu. Ben de bayağıdır oynamıyorum ama güzel zamanlar geçirdim.

Pek katkı sağladığını düşünmüyorum ya. Oynarken hiçbir zaman kostüm farkı aklıma gelmedi. Ayrıca ML: Bb kostümleri güzel oluyor onu da söylemeden geçmeyeyim :D oyuncu kitlesi pek kaliteli değil ama arkadaşlarla oynayınca sarıyordu. Ben de bayağıdır oynamıyorum ama güzel zamanlar geçirdim.

Oyuncu kitlesi hariç Hero dengeleri vs bayağı düzenlendi. Yanında en azından 2 kişi ile girince gayet zevk veriyor. Kostüm olayı da komik sadece. Dora wr çıkarken mi ne demiş bunu, ondan beri sürekli görüyorum ML'nin olduğu yerlerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı