Mobilde oynanabilecek kaliteli oyun önerisi

Öncelikle geçmiş olsun. Ne tür oyunlar oynarsınız?

Aslında Minecraft güzel olabilir. Hem offline hemde keyifli olur

Öncelikle geçmiş olsun. Ne tür oyunlar oynarsınız?

Aslında Minecraft güzel olabilir. Hem offline hem de keyifli olur.
Sağ olun hocam Minecraft yüklü Hearts of Iron 4 benzeri oyunları severim.

Geçmiş olsun, aynı şeyi bende yaşadım. Hala yaşamaya devam ediyorum hastanede yatmaya. Sorunuza gelecek olursak.

60 seconds Türkçe destekli olmasıyla gayet eğlenceli bir oyun, eğer paranız yok ise yasal olmayan yollardan indirebilirsiniz.

Grayland eğlenceli bir hikaye oyunu denebilir.

Beat saber yazarsanız bir tane oyun çıkması gerek ritim oyunu, çok eğlencelidir.
Sıkıntı değil hocam Parası neyse veririz size de geçmiş olsun.

F1 2022 çok güzel oyun.
Pay to win mi.

Geçmiş olsun, Stardew Valley oynayabilirsiniz fakat çok uzun zamandır güncelleme almıyor.
Biliyorum hocam telefonumda yüklü bir Kaç aydır girmedim

Age of history 2.
Hocam İnanır mısınız bilmiyorum ama daha bugün yükleyip sildim oyunu 3 saat oynadım ama bir yerden sonra tur atlamama bugu geldi sinirlenip sildim. Yapımcının acilen oyuna güncelleme getirmesi gerekiyor.

Ark Survival evolded(hem Online hem offline)

CarX Drift Racing 2(internet çoğunlukla gerekiyor)

Feign Mobile (Online)

Asphalt 8 airborne (hem internetle hem internetsiz)

Hocam Asphalt 8 zamanında oynuyordum bırakıp Asphalt 9'da başlamıştım çıktığından beri oynadığım nadir oyunlardandır ama Asphalt 8'e yeniden bir göz atmanın vakti geldi.

Geçmiş olsun.
Call of Duty Mobile çok güzel hem battleroyale hem de multiplayer tarafında açık başarılı. İlk başlarda bot veriyor.

Yüklü hocam uzun zamandır girmiyordum ama ve evet Call of Duty Mobile bence mobilde alternatifi olmayan bir oyun.

Şu an maalesef öyle. Resmi sürümler çalışmıyor ama illegal sürümleri çalışıyor tam komedi.

Evet oyunun Steam versiyonu da çok kötüydü zamanında aldığım halde korsan oynamıştım.

Asphalt 9 ama oynanışı kaliteli. Gerisi ise Zula'dan bile beter bir P2W oyun.

Hocam Asphalt 9'u yıllardır oynuyorum ve evet oyun aşırı pay to Win ama sanırım yakında bırakacağım çünkü aşırı sıktı.

Geçmiş olsun, çok kaliteli değil ama eğlenceli ve komik bir oyun bir bakın derim.

Çöp adam savaşları: Geçmişin mirası.

Hocam bu oyun efsanedir ya çocukken tabletimden oynardım en azından indirip bir nostalji yaşarım.

Hocam off the road oyununu öneririm. Hem offline hem de çeşitli haritalarda istediğiniz arabalarla serbestçe gezebildiğiniz veya altın toplayıp çeşitli görevler yaptığınız grafik bakımındanda bir mobil oyuna göre gerçektende tatmin edici grafiklere sahip olan bir oyundur.

Kardeşim oynuyordu bir bakmak lazım zaten vaktim bol.

Sağ olun hocam Minecraft yüklü Hearts of Iron 4 benzeri oyunları severim.

Sıkıntı değil hocam Parası neyse veririz size de geçmiş olsun.

Pay to win mi.

Biliyorum hocam telefonumda yüklü bir Kaç aydır girmedim

Hocam İnanır mısınız bilmiyorum ama daha bugün yükleyip sildim oyunu 3 saat oynadım ama bir yerden sonra tur atlamama bugu geldi sinirlenip sildim. Yapımcının acilen oyuna güncelleme getirmesi gerekiyor.

Hocam Asphalt 8 zamanında oynuyordum bırakıp Asphalt 9'da başlamıştım çıktığından beri oynadığım nadir oyunlardandır ama Asphalt 8'e yeniden bir göz atmanın vakti geldi.

Yüklü hocam uzun zamandır girmiyordum ama ve evet Call of Duty Mobile bence mobilde alternatifi olmayan bir oyun.

Evet oyunun Steam versiyonu da çok kötüydü zamanında aldığım halde korsan oynamıştım.

Hocam Asphalt 9'u yıllardır oynuyorum ve evet oyun aşırı pay to Win ama sanırım yakında bırakacağım çünkü aşırı sıktı.

Hocam bu oyun efsanedir ya çocukken tabletimden oynardım en azından indirip bir nostalji yaşarım.
Asphalt 8 iyidir ama o felaket durumda diye biliyorum. Parayı basmadan veya para hileli indirmeden ilerlemek imkansız diye biliyorum ama denemekten bir şey olmaz. Ama Asphalt 9 çok daha iyi.

Geri
Yukarı