Mobilde YouTube Reklamlarını Engelleme

12345

Centipat
Bu YouTube'da çıkan reklamları premium dışında engellemenin bir yolu var mı? (Android için)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama paralı birşeyi beleşe getiriyorsunuz. Mesela Steam'dan GTA 5' 3.parti yazılım kullanarak beleşe getirmek gibi.
GTA 5'i kullanmak için para veriyoruz ama Youtube'u kullanmak için para vermiyoruz.
Sen yolda yürüyorsun. Biri her 2 dakikada bir önünüzü kesip bir şeyler tanıtsa, hoşunuza gider mi?
Reklam bir zorunluluk olmadığı için engellemek de sorun değil.

YouTube parayla satmasa korsan demezdim. Adam bunun için senden para istiyor ve sen vermiyorsun. Bence bunu @Recep Baltaş çözsün.
Bu o kadar büyütülecek bir konu değil, ve istenmeyen bir şeyi kaldırmak için başka yöntemler denemek/uygulamak da gayet normal. O zaman (PC için bahsediyorum) YouTube'a girerken AdBlock eklentisini kapatalım? Madem korsan kullanıma giriyor?

YouTube parayla satmasa korsan demezdim. Adam bunun için senden para istiyor ve sen vermiyorsun. Bence bunu @Recep Baltaş çözsün.
Youtube Premium'un tek amacı reklamları engellemek değil. Eğer öyle bir şey olsa Google kendi tarayıcısında reklam engelleyici kullandırmaya izin vermezdi.

Reklamların görüntülenmesi için şirketler Google'a para verir. Reklam görüntülendiğinde para kazanmaz yani, zaten önceden parası ödenmiştir.

Ama paralı birşeyi beleşe getiriyorsunuz. Mesela Steam'dan GTA 5' 3.parti yazılım kullanarak beleşe getirmek gibi.
Youtube Premium'un amacı tamamen firmanın sinekten yağ çıkarmaya çalışması. Videoların altta çalışması,reklamların olmaması bunlar gayet normal şeyler bir platform için. Yani burada korsanlık bir durum olduğunu kesinlikle düşünmüyorum şahsen. Elma ile armut kıyaslanmış.

NewPipe kullan. Vanced giriş seviyesi kullanıcıları biraz uğraştırabilir. MicroG de var. NewPipe, Google Authentication'u Built-In Feature olarak Bypass ediyor. Kendine ait bir Watch Later listesi var ve yaş doğrulaması istenen Video'ları rahatlıkla açabiliyorsun.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı