YouTube reklamlarını engelleme

Dosya Ekleri

• YouTube-Reborn-Prefs-768x1438.jpg
    YouTube-Reborn-Prefs-768x1438.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 32
Elinde en kıytırık iPhone olsa 500 liradan aşağı değil. Ama 5 lira vermemek için 40 takla atıyorsun :) Komik.

Ben uygulama önerisi istedim. Zamanında Premium kullandım iptal ettim (4 ay kullandım)

Şimdi beni kurtaracak bir program istiyorum. Ücretli olsa da fark etmez. Sürekli abonelik istemeyen ne olursa razıyım.

iPhone kullanıyoruz diye yine zengin damgası yedik gece gece :)

Ben uygulama önerisi istedim. Zamanında Premium kullandım iptal ettim (4 ay kullandım)

Şimdi beni kurtaracak bir program istiyorum. Ücretli olsa da fark etmez. Sürekli abonelik istemeyen ne olursa razıyım.

iPhone kullanıyoruz diye yine zengin damgası yedik gece gece :)
Hocam zenginsiniz demiyorum. Ama iPhone kullanan birinin 5 TL veremeyecek kadar güçsüz olduğunu da düşünmüyorum.

Hocam zenginsiniz demiyorum. Ama iPhone kullanan birinin 5 TL veremeyecek kadar güçsüz olduğunu da düşünmüyorum.

Bak kardeşim ben sana bir liste çıkarayım

Spotify
Mobil paketi (internet +SMS+ konuşma)
Netflix
Exxen (Leyla ile mecnun için açtım yeni)
Game Pass
Ev interneti
+Ek telefon için internet paketi

Yukarıdaki yazdıklarım benim aylık şahsi eğlence giderlerim.

Sürekli artan ve hiç azalmayan giderler olmaya başladı. Teker teker bunlardan kurtulmaya başladım. O söylediğiniz 3-5 TL abonelik derken aylık sabit 200-250 oluyor birden. O yüzden abonelik olan ürünleri iptal ediyorum.

En azından kredi kartından birkaç kalem azalttım.

Size de tavsiye ederim.

Hiç bir programa güvenmenizi tavsiye etmiyorum. Hesaplarınız da cihazlarınız da tehlikede oluyor. Reklamlara katlanmak, hesap ve cihaz kaybından daha mantıklı geliyor bana.

Bak kardeşim ben sana bir liste çıkarayım

Spotify
Mobil paketi (internet +SMS+ konuşma)
Netflix
Exxen (Leyla ile mecnun için açtım yeni)
Game Pass
Ev interneti
+Ek telefon için internet paketi

Yukarıdaki yazdıklarım benim aylık şahsi eğlence giderlerim.

Sürekli artan ve hiç azalmayan giderler olmaya başladı. Teker teker bunlardan kurtulmaya başladım. O söylediğiniz 3-5 TL abonelik derken aylık sabit 200-250 oluyor birden. O yüzden abonelik olan ürünleri iptal ediyorum.

En azından kredi kartından birkaç kalem azalttım.

Size de tavsiye ederim.
Youtube Premium içinde Youtube Music de var. Spotify gereksiz.

Emek mi? Tanrı vergisi iyi sesleri oluyor. Sırtlarında çuval mı taşıyorlar sesleri güzel olsun diye?
Her sesi güzel olan sanatçı değil dostum? O adamın mesleği o. Parayı kazandığı yer orası. Youtube ticari bir platform ve gelirlerini reklamlar ve Youtube Premium oluşturuyor. Etik olan Premium kullanman ya da reklamlı izlemen. Etik olmayan çözümler de var ve güvenilirliği meçhul. Seçim senin. 5 lira çok da ahım şahım bir miktar değil şahsi görüşümce.

Yeni konular

Geri
Yukarı