Mobile Legends oyununu oynamayın

Cedric Diggory

Kilopat
Makaleler
5
Mobil oyun olan Mobile Legends sakin oynamayın. MOBA oyunlarının en leşi. Sebebi oyunda rank sistemi yok oyunda 7 Rank var 7. Ranktan sonra puan ile sayılıyor. 5. Rankta olması gereken adam en sonuncu rankta. Yani oyunda kötü oyuncu da mistik iyi oyuncu da mistik. Artı olarak oyun çok aşırı basit aman uzak durun gidin DotA veya LoL oynayın. Mobil MOBA oyunları Leş. Diğer oyunlar da aynı Mobile Legends gibi. Zaten bütün Hero'lar ya LoL'den ya da DotA'dan alınmış. Rank sistemi: Bronz-Elit-Usta-Büyük usta-Epik-Efsane-Mistik.

Mobil oyun olan Mobile Legends sakin oynamayın. MOBA oyunlarının en leşi. Sebebi oyunda rank sistemi yok oyunda 7 Rank var 7. Ranktan sonra puan ile sayılıyor. 5. Rankta olması gereken adam en sonuncu rankta. Yani oyunda kötü oyuncu da mistik iyi oyuncu da mistik. Artı olarak oyun çok aşırı basit aman uzak durun gidin DotA veya LoL oynayın. Mobil MOBA oyunları Leş. Diğer oyunlar da aynı Mobile Legends gibi. Zaten bütün Hero'lar ya LoL'den ya da DotA'dan alınmış. Rank sistemi: Bronz-Elit-Usta-Büyük usta-Epik-Efsane-Mistik.
Wild Rift geliyor aslanlar gibi sahaya. Mobile Legends oynayan kalır mı sanmıyorum.

Tencent çıkardığı oyunu görmüştüm. Mobil oyunculukla pek alakam yok.
Ayrıca RIOT Games LoL mobil versiyonunu çıkaracak diye biliyorum.
Beni Arena Of Valor pek sarmadı doğrusu oynanış mekaniklerini kötü buldum.

Gidip Dota falan oynayın diyorsun ama biri mobil oyun biri PC oyunu. Başka bir mobil oyun söylesen anlayacağım. Mobil oyunlarla pek aram yoktur bu arada. Wild Rift'in bir kaç videosunu görmüştüm. Eğer böyle mobil oyunlar oynuyorsanız, sizin için iyi bir oyun gibi.

Bana göre de hiçbir MOBA oyun telefonda oynanmaz ama insanlar eğleniyo demek ki oynuyorlar. Adam zevk alıyorsa oynasın. Ayrıca adam zaten bilgisayarda LoL, DOTA 2 oynayabilse mobilde oynamaz. Demek ki daha pratik geliyor.

Mobile Legends oynuyorum basit değil bazen tek başınıza taşımak zorunda kalıyorsunuz.

Geri
Yukarı