Mobile Legends'a para yatırılır mı?

Savaş oyununa ne eklesinler Valorant'daki gibi oyuncak silahlar mı?
Anca böyle savunursun zaten.

Ne dediğinin farkında mısın acaba? Önce diyorsun ki CS'den çaldılar. Sonra diyorsun ki Valorant gibi oyuncak silah mı koysunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna para yaptıracaksan elmas geçişini aktif etmeni öneririm çünkü gelen güncel zamlara rağmen en kârlı elmas alım yöntemi haftalık elmas geçişi. Yok ben hiç uğraşamam 2 hafta beklemeye dersen oyun içi fiyatlara göre daha uygun elmas satan sitelere bak. Bu arada eğer zamlardan önce elmas geçişi aboneliğin varsa zamsız fiyat üzerinden aboneliğini devam ettirebiliyorsun, zam geleli 1,5-2 ay oldu ben hala 13 TL üzerinden aboneliği ödüyorum.

Oyuna para yaptıracaksan elmas geçişini aktif etmeni öneririm çünkü gelen güncel zamlara rağmen en kârlı elmas alım yöntemi haftalık elmas geçişi. Yok ben hiç uğraşamam 2 hafta beklemeye dersen oyun içi fiyatlara göre daha uygun elmas satan sitelere bak. Bu arada eğer zamlardan önce elmas geçişi aboneliğin varsa zamsız fiyat üzerinden aboneliğini devam ettirebiliyorsun, zam geleli 1, 5-2 ay oldu ben hala 13 TL üzerinden aboneliği ödüyorum.

Hocam satın aldım ama iade ettim ve elmaslarım -252 gösteriyor Mobile Legends kadar dolandırıcı oyun görmedim ben

Geri
Yukarı