Mobiletimi nasıl modifiye edebilirim?

R9xMonster

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler ben mobiletimi modifiye etmek istiyorum sizce neler yapabilirim, fikir verir misiniz?
20220513_145311.jpg

Değerli, mazhar ve bir o kadar hoşnut edici olan taşıt sürücüsü hocam. 🤌🏻 🏍

Ne yazık ki size verebileceğim öneri modifiye localarınca hoş karşılanmasa da bir takım istatiskitiki veriler sonucunda ziyadesiyle pozitif yönde anlamlı bir sonuç olarak karşımıza çıkmaktadır. ✍️🎭

Değerli üstadım, bunu satıp daha modern bir elektrikli scooter'a geçmenizi ivedilikle tavsiye eder, güvenli sürüşler dilerim. 🤲🏼

Üstat ne demiş?

- Teker yaptım gidiyorum ama gönlüm kaldıramadığım ve üzerinde olduğum tekerlekte. 👎🏼🤢

Bu bağlamda güvenli sürüş için kaskınızı ve kıyafetlerinizi unutmadan motor başına geçmeyelim. ☝🏽

Saygılarımla. 🌹

Değerli, mazhar ve bir o kadar hoşnut edici olan taşıt sürücüsü hocam. 🤌🏻 🏍

Ne yazık ki size verebileceğim öneri modifiye localarınca hoş karşılanmasa da bir takım istatiskitiki veriler sonucunda ziyadesiyle pozitif yönde anlamlı bir sonuç olarak karşımıza çıkmaktadır. ✍️🎭

Değerli üstadım, bunu satıp daha modern bir elektrikli Scooter'a geçmenizi ivedilikle tavsiye eder, güvenli sürüşler dilerim. 🤲🏼

Üstat ne demiş?

- Teker yaptım gidiyorum ama gönlüm kaldıramadığım ve üzerinde olduğum tekerlekte. 👎🏼🤢

Bu bağlamda güvenli sürüş için kaskınızı ve kıyafetlerinizi unutmadan motor başına geçmeyelim. ☝🏽

Saygılarımla. 🌹

Bende bundan keyif alıyorum hocam. Herkesin kendi görüşü.

Bende bundan keyif alıyorum hocam. Herkesin kendi görüşü.

Elbette hocam. :)
Lakin genellikle bu araçlarda aşırı gürültülü egzoz yapısı kullanıyorlar. Tek düze ses ile patlayacak gibi gidiliyor ve çevreye ultra derecede rahatsızlık verilmesi kaçınılmaz oluyor. 🤦‍♂️🤢

Umarım siz o tiplerden değilsinizdir. 👌

Saygılarımla, iyi tuningler. 🤷‍♂️

Geri
Yukarı