Mobilya uygun fiyata nasıl alınır?

Bana kalırsa hazır gardrop yerine mdf yaptırmak daha kaliteli olur ama daha az süslü olur.
Hazır malzemede ustalık çok olmaz ve montaj kolaylık olsun diye yapılır mesela arkalık tek parça olması gerekirken kolay montaj olsun diye iki parça olur bu çirkin olur ve sağlam olmaz ve hazır mobilyaların bağlantıları çok iyi olmaz ve sunta kullanırlar. Bana göre ustaya yaptır çamsan mdf iyidir ama büyük şehirde bunlar çok pahalı benim bulunduğum yerde kasaba gibi olduğu için kaliteli malzemeyi ucuza yapılır. Bu karmaşık işler ne kadar tanıdığın çevren tecrüben olursa ucuz olur kaliteli olur. Ama hazır mobilya uğraşmazsın usta bulmayla felan.
Küçük yerde imkan çok ama buralarda böyle imkan yok. Mecburen böyle şeylere yöneliyoruz.

Hocam Vivense'de calisiyorum, disariya gore cok daha uygun fiyatlar. Her urun kaliteli degil ama gercekten guzel ve sorunsuz urunleri var. Genelde collection urunlerinde ve nakliyeli urunlerde sorun yasamazsiniz. Kotu yorum duyduysaniz cogu cok ucuz, dusuk kalite ve kargolu urunler ile alakali. Begendiginiz urun olursa buradan veya destekten sorabilirsiniz yardimci oluruz hocam.

Edit:45-50k'dan daha ucuza kaliteli urunler bulabilirsiniz
Merhaba hocam. Vivenseden dragon koltuk takımı beğendim önerir misin? Ürün nasıldır? Satın almak istesek nasıl fiyat verirler 2 üçlü alıcam

Son düzenleme:
Küçük yerde imkan çok ama buralarda böyle imkan yok. Mecburen böyle şeylere yöneliyoruz.

Merhaba hocam. Vivenseden dragon koltuk takımı beğendim önerir misin? Ürün nasıldır? Satın almak istesek nasıl fiyat verirler 2 üçlü alıcam
Orta kalite hocam dragon, birkac yil kullanim icin veya butceniz kisitliysa isinizi gorur. Urun sari fiyatliydi en son onlarda indirim olmuyor. Sari fiyatli olmayan urunlerde sepete gore %8-%10 indirim oluyor

Malzemeyi bakmadan almayın. Bu mobilya işi mobilya çeşitleri çoktur anlaması kolay olmaz internetten. Genellikle sunta kullanırlar mdf çok az kişi kullanır ama kalİteli olmaz Mdf'ye takılmayın yaptıracak iyi bir yer bilmiyorsanız mobilya mobilyadır, mümkünse ustaya yaptırın bazı malzemeleri araştırın bilin ,hazırda güzellik, ustada sağlamlık, ustalık ve orta güzellik olur siz karar verin. kimseyi sahtekar ya da çok dürüst zannetmeyin ,bende mobilyacıyım müşterilerin bazı hareketlerini sevmiyorum :D.

Geri
Yukarı